Repstacija sporta Košarke

  1. AKO IZGUBIMO KAZAN SNOSI ODGOVORNOST JA NISAM KRIV

  2. Argentince ćemo proći, ali ako prođemo i mi i Ameri, igramo s njima u polufinalu. Hteo sam da ih karamo u finalu, ali ako ih prođemo u polufinalu imamo šanse da se osvetimo najverovatnije Špancima.

  3. ššššš... osvaja mo

  4. Обриј тај пазух с главе

  5. Види се историја ваљања гудре у манирима расправљања аргентинског изборника

  6. Jbg nisam gledao prvu... Kakvi smo?

  7. Pa šutni guduriću šutnem tw u ta mudašca da ako porastu malo.

  8. Jao što igramo kao preolašena govna

  9. Ubise nas sa trojkama

  10. Simon ispadanje, pa trojka i odbrana, pa bunaruša. Emotivni rolerkoster.

  11. Koprcaju se naši. Bolje izgleda ovo nego protiv Španije.

  12. Zaključao si onu temu svetsko prvenstvo od tad je krenuo maler džonimire, moj džinimire, ti si kriv za sve.

    I kazan što je nije otključao...

  13. Ja sam bar samo o košarci pisao tamo.

  14. Odbrana nam je magicna. Bjelica igra kao na terminu, siluju ga ljudi kako hoce u odbrani bez trunke zara. Stojimo metar od coveka, branimo kao prodor neki, a oni sipaju kao u nerotkinju. Udji u mesu, jebemu zivot, manje bole 2 bacanja nego trojka u picku lepu materinu. Oni biju kao sveti Ilija, ovi sude kako im se cefne, ubise nas ispod kosa kao picke, a mi ih mazimo. Sve u svemu, isplivavaju na videlo sve mane Djordjevica kao stratega, ako ga je Skariolo skolova mogu da razumem, namazan je, ali da ga skoluje ovaj Argentinac, a da ti nemas nikakav odgovor i da kasnis u odlukama, onda jbg.. Nadam se da cemo ovo da dobijemo, ali i ako ne dobijemo barem sam se tiketom osigurao, pa da imam utehu neku.

  15. nadam se porazu, krezavoj Srbiji ne treba pruziti satisfakciju polufinala i nadam se da grobari u timu imaju to u vidu

  16. надам се да ђорђевић даје оставку после овог пораза

  17. Puca nam odbrana a najbolji defanzivni centar ni minut da dobije, jos se krece s Raduljicom...

  18. Dobro, nismo sjajni, ali ne moze ni da sere argentince bas celu utakmicu

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.