Repstacija sporta Košarke

  1. Pa moja poenta je da treba da se poštuje njegova želja sada, pa makar da hteo na havaje da ide

  2. Sve u svemu, vasa micić=vojvoda

  3. jeste povlacim sve sta sam rekao za njega, dobro da stoji na nogama sad, a ne igra

    mada sad salo treba da ga isforsira da igra sto vise makar bacao paseve i u publiku

  4. bolje smo izgledali juce sa vasom na terenu nego sa jovicem, bar je bolje odbrana stalaja. ne kazem ovo zato sto mu je majka umrla vec i juce kad sam pomislio da prokomentarisem kako je ko izgledao individualno micic mi sigurno nije bio medju prvima na listi kriticnih. jokic, bjelica, gudura, jovic su bili mnogo gori, ok mozda je micic na petom mestu po lošini sa obzirom na odlicne poslednje dve sezone i njegov veliki napredak od njega se vise ocekuje nego recimo od lucica ili milutinca.. milutinovica.. milutinova.

  5. Samo sam došao da napišem osvajamo treće mesto i svetimo se Špancima u tom istom meču!

    Australija osvaja.

  6. ne znam kako neko moze da se uzivi u igru i da sve od sebe 2 dana posle smrti majke.ako takva vest jos u njegovim godinama nije ga skenjala nego bi da igra basket, onda ga za kevu bas boleo djoka,i jos da ne ode na sahranu..kakav debil

  7. ovaj je nadmasio i nola verovatno.za njega je svet lopta i nista ne postoji sem lopte sve drugo je manje vazno

  8. Nije ni meni jasno pogotovo sto po vestima ljudi pisu da tako treba itd... Drugo nesto mene zanima: sta kad ekipe imaju isti broj koseva? Zar nije bilo da se gleda medjusobni duel? Konkretno, Grcka je pobedila Cesku a ispod njih su na crti, jos se pominje da im je trebala pobeda od 12 razlike itd. Dakle, sta se prvo gleda posle poena?

  9. Rekoh ženi sad je je Miciću umrla majka i da će ostati u Kini.

    Dade mi koliko toliko logično objašnjenje, kaže ako je dugo bolovala moguće da mu je ona sama rekla da joj je želja da ostane sa repkom do kraja, ako se desi šta se desilo.

  10. Drugo nesto mene zanima: sta kad ekipe imaju isti broj koseva? Zar nije bilo da se gleda medjusobni duel? Konkretno, Grcka je pobedila Cesku a ispod njih su na crti, jos se pominje da im je trebala pobeda od 12 razlike itd. Dakle, sta se prvo gleda posle poena?

    Tri ekipe imaju isti broj bodova, Grčka Češka i Brazil, kad je tako gleda se koš razlika.

    Možda će Vasa posle Argentine na sahranu, propušta polufinale i vraća se da u finalu sa 13 asistencija sruši cigansku furiju.
    Inače svaka mu čast što je ostao stvarno

  11. Kenguri dobiše i Francusku. Oni, Španci i USA jedini imaju 5-0 skor. Realno najbolje reprezentacije.

  12. OVI MORONI SU NADMAŠILI I ONO SRANJE OD PESME ZA SVECKO
    https://www.youtube.com/watch?v=OVIKBHPIjcg

  13. 1.1 kvota sutra na nas lol. 7.5 na Arg.

  14. ту може хендикеп на аргентину у синглу капирам да је граница 20.5 или тако нешто

  15. Па кад смо осетно јачи од Аргентине.... Скола са својих 67 година и Кампацо и Лапровитола сутра не би требало веће проблеме да нам праве, иако Аргентина игра лепо овај турнир....
    Кад прођемо Аргентину и Амери кад избаце Французе ми смо осигурали олимпијске игре онда, што је најбитније сада....

  16. Tywin Lannister
    Pa kad može češka u basketu a centar im ima ime kao da je deo gandalfove družine patuljaka, a mi ne možemo s dućom tadićem ni na jebeno evropsko

    И фамозни Пумпрла.... Јбг, Чех и Пољак су у кошарци као Џон Вик, имају фокус, вољу и посвећеност....

  17. JEBAĆEMO MADONU I EVITU PERON DRUGOVI

  18. VRATIO MI SE POBEDNIČKI MENTALITET

  19. JOŠ KAD BI KAZAN OTKLJUČAO O U TEMU ZA SVETSKO KOJOM NAŠOJ REPREZENTACIJI DONOSIM MEDALJE GODINAMA UNAZAD

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.