Repstacija sporta Košarke

  1. Aaaaaa, to ne može opet da važi, ništa onda

  2. Salo da gugla "tempiranje forme". Najžešći šamar srpskoj arogantnoj gamadi u istoriji sporta. Skola jebeni izgleda kao da ima rak i da umire, igrao 2002. i održao čas našima. U suštini, ovo je kruna luzerske generacija, koje i pored kvaliteta je kurčina.

    Luis Škola košarke.

  3. Dve utakmice gde se pokazalo koliko fali Nedovic...Pa ko ce da juri ove bekove sto su u struju ukljuceni...Ekipa bez balansa i bilo kakvog koncepta...Kampaco je skolovao spoljnu liniju, a SKOLA (39) je dao SKOLU unutrasnjoj liniji

  4. djordjevic je muska marina maljkovic, samo kara igrace, kad se koji pobuni da mu ne da kao kalinic onda ga izbaci iz tima jebeni urodjeni pederizam kod grobara

  5. Ово је још и горе могло да прође да нису сконтали коначно да треба више улазити у рекет и изнуђивати личне. Али ту су Мицић, Симоновић, Гудурић, Лучић, Јовић, сви за две класе у просеку испод озбиљних играча, изузев можда Јовића, он је за једну. А Мицић за три рецимо, треба му забранити и испред зграде баскет да игра. Штимац би био бољи буквално. Богдановићу свака част, Јокић и Боби неискоришћен потенцијал. Ту и тамо нас и судије јебали и мало превише кењале тројке Аргентинце и тако.

  6. Simonović, Birčević, Raduljica, Micić, Jović, Bjelica, Lučić, Gudurić: skupina bivših igrača, ili igrača zadatka u malim evro-kup timovima.

    Jedan prosečan evroligaški centar.

    Jedan čovek koji je meme u Americi koji je više u sou-bizu nego u košarci.

    Jedan all-star koji funkcioniše u potpuno desetom sistemu sa nikakvim fizikalijama.

    Jedan vrhunski igrač, šuter, vođa i čovek.

    I jedna neznalica koja je imala sreće u prethodnim prvenstvima i koja ne ume da vodi meč protiv ekipe koja nije Azijska.

    Mi smo od toga napravili dream team, jer su pobedjivali u pripremama. I to je naša krivica, što ne vidimo šumu od drveta.

    2014 i 2016 su se provukli. 2015 imali jedan ozbiljan meč, i taj su izgubili

    Ovo je kraj srpske košarke, čeka nas sudbina hrvatske.

  7. Ja lično verujem u Saleta i momke, ne znam čemu ova negativnost

  8. Ma ima jos da se igra....

  9. Ja sam završio za sva vremena sa srpskim sportom.

    Ako ima prezime -ić i igra loptu, ja tu gasim televizor.

    A i sa ovim sajtom sam završio poyy

  10. Sta bi tek bilo da je Mesi igrao, ne smem ni da mislim...

  11. Идемо Ноле!

  12. Sta bi tek bilo da je Mesi igrao, ne smem ni da mislim...

    AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

  13. Sale je krio karte ovde, na olimpijadi izlazimo ovako:
    1. Jelovac
    2. Raduljica
    3. Milutinov
    4. Jokić (naravno)
    5. Boban
    Možda nećemo biti dobri, ali ćemo biti visoki, zna sale šta radi, samo polako

  14. Pa normalno kad je ukro 500 miliona, trebaće još dve, najviše tri godine da stanemo opet na svoje noge

  15. kolko fali plej jbt, nema ko da organizuje sve neko dodavanje bezvezno bezidejno lopte

    eto imali smo GROBARA na celu, vidite sta je uradio od jedne od najjacih reprezentacija na svetu

    to je isto kao sto sad mora zeni da se dozvoli da bude i general jer eto svi smo jednaki, tako se daju i grobarima pozicije iako ocigledno nisu dorasli

  16. Ali pazi ti nas sastav...4 centra i 1.75 krilnog centra ti trosi 7 mesta...Od toga ti u cetvrtfinalu 4 igraca igra ukupno 9 minuta(DEVET)!!! Pa koji si ih kurac vodio ako ti za najbitniju utakmicu ne trebaju

  17. Izgubili smo zato što Birčević nije igrao.

  18. Nije mi se dugo desilo da ovoliko verujem u naše sportiste. E pa Zorane, neš se više tako zajebat!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.