Repstacija sporta Košarke

  1. Tačno da nam je falio ljut plej, Jović je ok za rezervu, ali onda treba preko jokića igrati jbg, Bjelica Bogdan gudurić ako se seti da igra oko njega itd, a ne da oni postave zonu i mi ko telad da gledamo

    I ovo jedenje govana sa mešanjem postava, pa starteri Birča i Raduljica, kao da je salo pokušavao da dokaže kako je trenerski genije i virtuoz

  2. Daj dokaz za Jokića ako o njemu pričaš pa da ga hejtujem još više.

    https://www.kurir.rs/data/images/2019/09/08/14/1976597_dsc-0062_ff.jpg?ver=1567947448

    ne samo da je rodica nego izgleda da jebe onog treceg brata koji je u tranziciji menjanja pola

  3. klasicna south park figurica devojka

  4. Je l Milutinov nije igrao protiv Argentinaca?

  5. Juče:

    Nikola Milutinov - 03:06
    Boban Marjanovic - 02:28
    Miroslav Raduljica - 03:43
    Stefan Bircevic - 00:00

    Zaključak je da je poveo četiri igrača koje neće koristiti kad je gusto. Realno, Milutinov ne treba da spada u tu grupu, ali čak i da spada, trener je poveo četiri igrača koje neće koristiti u najvažnijoj utakmici prvenstva. Pa jbt. juče bi veći doprinos dao, lupam, Danilo Anđušić da trči i otkriva se i šutira kad čim dobije loptu od Jokića (da, to je jedino što Anđušić zna i da, lupio sam baš njega, prosečnog igrača, solidnog šutera, ali kad si na minus 5-6 par minuta pre kraja, okreneš se ka klupi i vidiš njega umesto beskorisnog Birče, pa jebote, ubacio bi ga da probaš nešto).

    EDIT: Eto, da ne nabrajamo sad Nedovića, Kalinića, Micova, Jelovca, to već znamo, ali ako smo jebena zemlja košarke, onda valjda možemo nešto upotrebljivo imati na klupi, a ne da se igra vrti oko tri igrača i kad jedan od te trojice zabaguje dve utakmice zaredom, mi se izgubimo.

  6. Hahahahhahahahahhahaha izgleda da je salo stvarno čuvao karte za amere šta rade Francuzi ludi

  7. Je l' zna neko kad igramo? Evo ga finale, euforija me hvata. Pisa mi se oznojila malo sad

  8. Sutra u 13h...Jebacemo Amere!!!

  9. Ccc šta smo mi propustili majko mila

  10. Ahahaha kakav meme od turnira. Mi izduvasmo i za vizu za OI. Sad moramo na kvalifikacioni turnir gde će biti i Grci i Litvanci i Turci...

    Jebaćemo sutra Amere deficitom od 35 poena!!!

    Australija osvaja.

  11. Hahahahha, bajali smo samo da ih ne sretnemo do finala, a sad ce nas jebati 47 razlike u borbi za borbu za peto mesto

  12. Nadam se da će nas jebati jako, da budemo eventualno sedmi, ispusili smo i za olimpijske igre, moramo jebene kvalifikacije, nabiju nas ameri valjda ce imati toliko obraza SALE NACIONALE da kaže ljudi ne znam ja ovo idem ja polako jebiga

  13. Jbte, gledam ovu Austaraliju lepu kosarku igraju ljudi, zna se ko sta radi sve ful...Kako smo ih mi usrali na OI meni i dalje nije jasno sta se u medjuvremenu desilo...

  14. Zamislite muda guduriceva i sl. Sutra haha daćemo 56 poena od toga 26 daje bogdanović igrajte ga plus

  15. Добро је, бар ћемо да меримо пишу са теам УСА, реално сви знају да је ово право финале, то ко официјелно освоји се не важи.

  16. Богови кошарке су још љути на нас јер смо дозволили да трофеј узНу јодлерске сека персице и бечки коњушари Словенци. Ова репстација је уклета. Треба отпустити све играче и подмладити новим младим надама или ћемо на вјек вјеков испадати у четвртфиналима.

    Мишко Ражањњагњатовић лајкс дис.

  17. Амери јадни изгубили на празник, национална катастрофа

  18. Gledam sad vesti po netu da li će da izbace nešto za Đorđevića i ostavku i ovi naši kvazinovinari prave ankete za potencijalnog naslednika i među kandidatima Vlade Đurović. Serem ti se u novine i u novinara.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.