Prijava

Сад бих вам спичио један спојлер, ал нећу.

Spiči, spiči, ja više ne ulazim ovdeeeeee, nećeš me preći, čekaj.... MAJKL SKOFILD UMIRE?

Meni je Gus dobar, precizan, staložen, ma hladnokrvna mašina. Gledao sam i gledam i dobra je serija, ali me onaj mali Džesi iz epizode u epizodu donekle nervira koliko je aljkav, smotan i šljampav. Saul je pišurija. Majk i Henk su preldžije. Henk još je naročito smešan kad baca neke trule fazone.

Ona scena kad je Gas zaklao onog lika, ja sam zinuo u čudu, 20 epizoda gledaš lika hladnog kao špricer i odjednom bum, puče čovek, onaj bolesni pogled a šiklja krv na sve strane. Napisao sam na jednom temi već, ali i da ponovim ovde Brajan Krenston (Volt) nosi svuda bombone koje u seriji koriste kao met i deli svima, lik je neviđeni drkadžija. Nego, šta mislite, šta će biti dalje s Henkom?

mogu da vam kazem i sjebem ostatak serije?

Ja doš'o do 5 sezone, epizoda 2 i nekako mi serija postala sranje, nikako da odgledam te što su ostale... Inače serija ubija kolko je dobra.

Видите на почетку пете да је Волтер сав зарастао у браду и има ново име. Значи да се крије. Ту онда постоје две опције, или је убио Хенка кад је сазнао да је он Хајзенберг, или му је Хенк дао форе да се склони негде. Коме сам спојлово нек ми опрости НИСАМ ХТЕО ЈБГ

nosi svuda bombone koje u seriji koriste kao met i deli svima, lik je neviđeni drkadžija

Nisam siguran da sam razumem ovo...

Брате, у серији користе бомбоне уместо мета, и онда лик напуни џепове тиме, иде улицом и дели људима.

To kapiram.
A drkadzija je zato sto deli bombone?

Џони је мало прсо, немој му замерит.

Ту онда постоје две опције, или је убио Хенка кад је сазнао да је он Хајзенберг, или му је Хенк дао форе да се склони негде

Verovatno samo koga hoće da rokne sa puškom.

henk trazio kintu.ona fora,sta ja radim u muriji,rizikujem,a nemam kinte.

Samo da se ubacim kao ozbiljan fan ove serije i da im se najebem majke što nastavljaju drugu polovinu serije tek na leto. Ela im takođe jebe mater.

Nemam predstavu šta će Henk da uradi sada kad ga je provalio. Najverovatnije će da ga natera da radi za muriju.

https://twitter.com/deanjnorris/status/282347919368155136

ololo

Inače, serija sabija, al' mi bio bedak kad je Volt ubio Majka.

Ко беше Мајк?

Аха, сацам се сетијо.

Da i mene je smorio, i počeo da me nervira od tad. Džesi je mnogo bolji lik.

Koi ste nemači poima. MAJK RAZBIVA!!!23231542352šes