Prijava

Ovde mozete izraziti svoju urodjenu (ili vestacku) mrznju prema : autorima, modovima, cvecu, putevima srbije, temperaturi vazduha, drugim zemljama, svojoj zemlji, pa i prema vama samima (vrhunac hejta).

Dakle, gospodo, izvol'te raspametite.

Ја бих овде изразио своје неслагање са начином на који се Европска унија односи према Грчкој. Можда је и истина све то што они износе, али то омаловажавање напросто не доприноси решавању кризе. Сада је тренутак да се седне и добро размисли шта даље.

koristim ovu priliku da pozdravim frenkija

Syngrafeas, 'de ga nađe?
Sabija!
Inače, mrzim kad mi dođu hejteri na defke.

ne vidim mrznju u tvom izlaganju, uvredi, pusti je da izadje i oplemeni ovaj skup

Meni ka'eš?
Mrzim kad mi jebeni, pičkopaćenički, masni hejteri dođu na defku koja je nastale od inspiracije genija, da bi svojim masnim debelim prstima kucali maloumničke, srednjoškolskohumorske komentare, koji nisu ni za kurac.
Dođe mi da ih sve kolektivno zaključam u podrum,da ih čerečim, da im mažem oči solju i posle dovedem jebene koze da tu istu so oližu, želim da im mrcvarim umiruća tela električnom strujom i vrućom vatrom, želim da ih utopim u jebenoj hlorovodoničnoj kiselini.

Meni ka'eš?
Mrzim kad mi jebeni, pičkopaćenički, masni hejteri dođu na defku koja je nastale od inspiracije genija, da bi svojim masnim debelim prstima kucali maloumničke, srednjoškolskohumorske komentare, koji nisu ni za kurac.
Dođe mi da ih sve kolektivno zaključam u podrum,da ih čerečim, da im mažem oči solju i posle dovedem jebene koze da tu istu so oližu, želim da im mrcvarim umiruća tela električnom strujom i vrućom vatrom, želim da ih utopim u jebenoj hlorovodoničnoj kiselini.

jedino gore od toga je kad ti neki mod obrise defku, a nije ni provalio u cemu je fazon

Serem se u jebeni virus koji mi je upao na fleš i ne dopušta mi da učitam još jebeniji prevod pa zbog toga ne mogu da gledam Heroje na jebenom poslu. Jebem mu baš mater!

Кретенска тема

Ako je ovo bal hejtera (muški rod)
Da li to znači da je ovo neka vrsta pederbala?

Nikada nisam mrzeo. Niti razumeo ljude koji mrze. Možda jer mržnja zahteva odredjenu posvećenost objektu mržnje, a ja se slabo obavezujem. Mržnju moraš dokazivati stalno, ponajviše sebi. Mržnja je...patetična. Ljudi koji mrze su patetični.

Ali prezir je druga stvar-ne zahteva od tebe posvećenost, niti spuštanje i degradiranje sebe na nivo objekta koji mrziš.

Prezirem malogradjane, prenemaganje, bežanje od odgovornosti, licemerje, svadje na javnim mestima, izlive besa, taštinu, sujetu, i ljude sa malim glavama (ovo poslednje naročito).

http://media.blurt-online.com/k3WJJMixRxw4_m.jpg

Pička, najveća pičketina koja je laptala pomije života. Govno ono pičkasto ostavi ženu i dete jer ga je stislo nešto. Narkoman + samoubica = najveća pička koju je ikad iko nazvao pičkom. Da mi je bio snimak tog događaja, svaki dan bi mi počinjao time, još bih turio Hepi End na kraju.
A još su mi gori oni kojima je idol. Taj tip ljudi će jednog dana bežati kad napravi saobraćajku.

Мрзим кад риба не обрише рчмину како треба пре него што узмемо да се крешемо, па ми се онда заговна кара кад јој га силовито набијем у буљсона...

Gospode Boze, cemu toliki hejt prema Juanu Megregoru, sta ti je skrivio dechko?

Mrzim što ne obraćaju pažnju na mene ! Ja sam svemoćan, sazivam demone ! A niko ni mene da se seti !

Sad treba da dođe neki moderator i da se napravi pametan, pa da ovo "L" u reči "bal" zameni sa "n".

Кења ми се од јебеног Ђоковића, набијем га на колац неомашћени...заради милијарде, да неки евро цркви и највећи је патриота...ма смрадина одвратна, свршим му Јелени у ноздрве ! Налбандијан до коначне победе !

Ja samo da pozdravim jogurta :) !

Ovo sam oduvek hteo da kažem!!!
MRZIM, PREZIREM, DOBIJAM BUBULJICE KAD ČUJEM DA KAD JE NEKA VEĆA GRUPA LJUDI NA OKUPU, I ONDA SE DVOJE SRPSKIH MAĐARA NAĐU PAMETNI I PRIČAJU NA ODVRATNOM MAĐARSKOM. JEL JEBENI PROBLEM DA PRIČAJU NA SRPSKOM MAKAR IZ NEKE KULTURE PREMA OSTALIMA?

IŠAO SAM NA NEKO PUTOVANJE PRE PAR DANA, I PUTUJE SE 12H, SVE SRBENDE U BUSU, A PORED MENE SEDEO STARIJI PAR MUŽ I ŽENA KOJI NAJNORMALNIJE PRIČAJU SRPSKI, AL SU CEO JEBENI PUT TRTLJALI NA SMRDLJIVOM MAĐARSKOM!

SRBIJA SRBIMA!