Prijava

Astralno i bestelesno dižem palamar na tebe prosvetljenom rukom svojom. Ok mi je to, ali opet mi bode oči to što su inicijativu pokrenuli na fejsu, ljudi koji znaju po pet njegovih pesama u vrh glave.

И омладину и средовечно становништво! Јер су они који су га волели на зачетку каријере сад су средовечни! конташ!

Zmia Viršla. Roštiljska?
Jok, kuvaćemo je.

Naravno da ne. Da dajemo ime platou po raspaloj narkomančini? Što onda Trg Republike ne nazovemo Trg Kurta Kobejna, kad smo već tu?

Или Бранков мост, мост Курта Кобијна, да могу лепо да се кобејнују.

Kapiram da će s toga platoa da smeće kupi posebna komunalna jedinica, tojes, moraće da oforme specijalnu jedinicu za čišćenje medicinskog otpada, znači špricevi i još špriceva.

Plato kod Filozofskog faksa je dobio ime po pokojnom frontemnu EKV-a ili Ekaterine Velike.

Nemoj se brukati, kakav crni plato kod Filozofskog fakulteta... I niko da te ispravi! Znate li vi ljudi gde je Filozofski faks, a gde Dom omladine?

Plato ispred Doma omladine u Beogradu od danas nosi ime poznatog muzičara i frontmena grupe "Ekatarina velika" Milana Mladenovića, a ploču sa njegovim imenom otkrio je poslednji menadžer EKV-a Dušan Ercegovac.

Ispravi prvi post.

Feil, nego mislim da je to dobra odluka ali ga niko neće u govoru nako nazivati

Aj dođi do Platoa Milana Mladenovića, svi će reći dođi do Doma omladine.

mislim da je to dobra odluka ali ga niko neće u govoru nako nazivati
Aj dođi do Platoa Milana Mladenovića, svi će reći doći do Doma omladine.

Ne, svi će pričati "Nađemo se na narkomanskom platou".

паламудиш зезаторе :)

Reci mi to u lice! Danas u 12 na NARKOMANSKOM PLATOU! ;)

Đinđić

Ovde sam prestao da čitam. Stvarno mi je muka više od veličanja ovog najobičnijeg mafijaša.

EDIT:

i čak izgubio život zbog svojih uverenja.

Ma daj bre, zbog kakvih uverenja je izgubio život? On je taj koji je zemunce doveo na položaj koji su imali, i kad je video koliko su jaki postali pokušao je da ih skloni i ovi su ga likvidirali, to je sva filozovija, najjobičniji mafijaš, nije izgubio on život zbog nikakvih uzvišenih ciljeva ili ljubavi prema otadzbini.

daklem da se zabrani davanje imena onome sto nikad nije ni imalo ime elem pogotovo kad je u pitanju raspali narkoman i jos vaznije da se otudji pravo na otvaranje tema zarad istih problema..!

Дусхан децхко је то већ кобјаснио давних дана:
http://vukajlija.com/var/products/posters/201106/151754/i-on-ce-dobiti.jpg?1308478810