Prijava

Mislim da nas je Sarenac najvise puta obradovao

Al Duško kad počne da sere kad prenosi ski-skokove. Uvek me nasmeje do suza, još kad kaže idi Šliren Zau!
A Aca Stojanović me je uvek oduševljavao kakako napravi uvod u meč. Pogotovo kad je prenosio finale LŠ. On je po meni posle Gojka Andrijaševića najbolji komentator na našim televizijama. Gojka je specijalista za tenis, uživanje je gledati tenis kad njega slušaš.

Е, али тачно видиш да је Аца Енглез чекао целу каријеру тај гол и тај одбрањени пенал

Oвде је кобјаснијо, ту је бијо искрен. После почео да се просерава. Као и свако искомерцијализовано говно

http://www.youtube.com/watch?v=l8108P98UMo

Јесам ли ја луд или је неко променио назив теме? Откуд Аца, највећи блам међу новинарима, овде?

GGOOOOL GOOOL GOOL, EJ, EJ PORTUGAL VODI PORTUGAL VODI 1:0 JEDAN NULA ZA PORTUGAL, JEDAN NULA ZA PORTUGAL. ahhahaahaha

Došli ste da provocirate prvaka sveta, niste se čak setili da cveće donesete! Dobro, ovo ćete izbaciti, ovu rečenicu...
http://www.youtube.com/watch?v=1Y_Fav6u4a8
Hahaha, po ko je jači od njega?

Onaj kojeg vole Đokovići

Kakav bre aca kakav stojanovic???? komercijalizovao se ko sto neko rece... ono kenjanje na pocetku jaoooo majko....
Sareni,kovinjalo.kamenko...viskovic.... zavisi sta se prenosi...ali korac i atletika su krem dela krem

Pantić, Mladen Delić, Marko Marković i Korać. Dobar je i Šarenac kao i ona dvojica sa Eurosport-a. Aca je mlatišuma.

slušajte ovaj klip sa duškom, plačem!

Предраг Страјнић.

Ja sam najviše voleo da slušam Milojka i Zvonka. Uvek su mi bili puni bisera i uvek su prenosili iz glave jer tada nije bilo interneta pa da kenjaju o privatnim pričama fudbalera. Danas, osim Ace Stojanovića, Nebojše Viškovića i Slobodana Šarenca, mi nemamo pravog čoveka za prenose utakmica. Onog Mijaljevića kad slušam, digne mi se kosa na glavi, a Strajnić mi je tako ljigav, da mi dodje da polomim televizor kad ga slušam. Gojko je dobro prenosio samo Zvezdine utakmice, a ove ostale je prenosio tako monotono, da je čak od onako zanimljivog finala Lige Šampiona 2002 (Real - Leverkuzen) napravio dosadnu utakmicu.