Prijava

Mislim na novinara koji je iskopao od svih sranja na 1 500 strana pasus o Srbiji i to objavio kao vest! Aj da je tekst na engleskom, pa da je zaseo neki naš tenkre i tražio rečenice gde se pominju Srbi, kao što umeju. Ono srpkinja u holivudskom filmu, a ono joj se vidi jedna dlaka ispod pazuha.

a ovo sto se novinari uvatili pa ovaj stav povezali sa serijskim ubicom, to je pa tek druga prica... necu ni da pocinjem.

Kelt na to sam konkretno i mislio.

A mislite da će sad svako ko podržava Srbiju ispasti terorista i ultra desničar?
Moguće,u ekstremnom slučaju može da ispadne Gavrilo Princip

Razumeo bih da je ovaj moron digao u vazduh sediste Natoa ili pobio saku politicara, ali ubiti decu je monstruozno.Ne postoje opravdanja za tako nesto... Kuvati seronju u kazanu dok se meso ne odvoji od kostiju.

A mislite da će sad svako ko podržava Srbiju ispasti terorista i ultra desničar?

Nije to recipročna veza. Ultra desničari (barem oni koji se ne uvlače u bulju amerima) podržavaju Srbiju iz sličnih, ksenofobnih, latentno rasističkih razloga "šta će se nama desiti kada nas muslimani preplave". Kao da su muslimani jebena gamad. Multi-kulti ne leči komplekse, očigledno.

"Građanski rat u Evropi traje još od 1999. godine, kada su evropski i američki marksisti multikulturalisti, preko NATO, objavili rat hrišćanima Srbima i oduzeli im pravo da zaustave islam na njihovoj zemlji", naveo je u svom manifestu Brejvik. On navodi da je bio podstaknut da deluje zbog učešća norveške vlade u NATO bombardovanju 1999. godine. Prema njegovoj oceni, mete su pogrešno bile "naša srpska braća koja su želela da proteraju islam, tako što će deportovati albanske muslimane nazad u Albaniju". "Nema više vremena za dijalog. Miru smo dali šansu. Došlo je vreme za oružani otpor. Vitezovi Templari, u ime svih slobodnih ljudi u Evropi, objavljuju preventivni rat marksističkim, višenacionalnim neokolonijalnim režimima zapadne Evrope", napisao je Brejvik.

Ognjetina

pa bolje da puca po deci nego da jebe decu!

NELOL, batice, da ti prisloni štoljpi na vuglu da vi'š kako bi se naguzijo.

Krv
Da li nekad probas da napravis paralelu izmedju svoje i egzistencijalne svrhe prosecne bubasvabe?

Jesili ti nekad probao da se ne pravis pametan i da ne vredjas druge?

celt

obicno bi obrisao ovakav komentar, kao vredjanje, al brate ognjenina, daj ne lupaj.

Tebi na cast kao moderatoru sto tolerises vredjanje drugog korsinika jer se slazes sa misljenjem onog koji vredja.

Шљивић

NELOL, batice, da ti prisloni štoljpi na vuglu da vi'š kako bi se naguzijo.

Ta batice furka je toliko gej da i opravdava tvoje misljenje da bi se radije naguzio nego dobio metak u celo.

Mislim stvarno ako je vama manje bolesno biti ubica nego pedofil, nekrofil i slicno ja ne znam sta bi vam rekao.

Mislim stvarno ako je vama manje bolesno biti ubica nego pedofil, nekrofil i slicno ja ne znam sta bi vam rekao.

Ne, ovde je u pitanju samo homoseksualnost, osim ako si ti dete ili leš, pa zato spominješ pedofile i nekrofile. :))
U principu je na istom nivou jer te pedofil urniše psihički, a ubica fizički, a šta je gore, to je diskutabilno.

Ognjetina, nije moguce praviti se pametan u konverzaciji sa osobom koja svojim razmisljanjem na neku temu sama sebe vredja. Doduse, nije jedini tvoj post bio ogavan, ali je svakako bio najogavniji u moru, te sam te zato i pitao...doduse pitanje je bilo retoricke prirode.

Nauci da postujes neke elementarne stvari, ako ocekujes da te bilo ko gleda makar sa trunkom postovanja.

Edit:

Tebi na cast kao moderatoru sto tolerises vredjanje drugog korsinika jer se slazes sa misljenjem onog koji vredja.

Mislim da treba blazen da uzivas u milosti koju su moderatori ukazali prema tebi kao jedinki nakon onoga sto si napisao.

""Нема више времена за дијалог. Миру смо дали шансу. Дошло је време за оружани отпор. Витезови Темплари, у име свих слободних људи у Европи, објављују превентивни рат марксистичким, вишенационалним неоколонијалним режимима западне Европе. Схватамо да грађански рат у Европи траје још од 1999. године, када су европски и амерички марксисти мултикултуралисти, преко НАТО-а, објавили рат хришћанима Србима и одузели им право да зауставе ислам на њиховој земљи", наводи се у документу који цитира Дагбладет."

Исту спику има и за Израелце. Биће интересантно упоредити реакције у та два случаја.

Него, читајући вести о овоме, стичем утисак да читам коментаре на вести, а не вести. Баш обилују идиотизмима. Лика, који је циониста, проглашавају за нацисту. Оно форсирање масонерије и сл. глупости. Који кретени пишу те вести?! А који тек преписују...

http://i56.tinypic.com/wa37va.jpg
*
http://i56.tinypic.com/2reoyte.jpg
Доследност
Шлаг на торти европских вредности

Bravo za opažanje, GM. :)

Браво ГМ, ово ћу да позајмим, ако ми дозвољаваш.