Prijava

Srbijo budi se, zar u Norveskoj da te brane?! Drzite se braco na Kosovu, dolazi Srbija da brani vekovno ognjiste!

Верујем да сте убеђени у то да сте смешни. У неку руку сте и у праву. Битно да се сви смејемо. Макар из различитих разлога.

Hahah, vala samo nam je on još falio, šteta što nije sad dole na Kosovu, da raspali po onim šiposima :)

Vise vazduha za mene, ionako od njih ne bi bilo nista. Ustedeli su roditelji.

Koj lik...

Andrija Brević - "Odšteta od 500 milijardi evra biće plaćena srpskom narodu za ratne zločine koje je počinio NATO, po naređenjima SAD i kulturalmarksista tokom ratova na Balkanu. Amerika i sve evropske zemlje koje su u NATO platiće obnovu srpskom narodu. Alternativa je da evropske zemlje u NATO plate manju sumu (50 milijardi evra za obnovu) pod uslovom da daju vojnu podršku za oslobađanje Kosova i ostatka Balkana od muslimanske vladavine" - navodi, između ostalog, ubica iz Osla.

Tog monstruma mučiti, zatim ubiti, spaliti tri puta i zakopati ga 15 metara u zemlju.

Vučica21™
Tog monstruma mučiti, zatim ubiti, spaliti tri puta i zakopati ga 15 metara u zemlju.

Čemu tolka mržnja?

Ista si ko on!

Ma iznervirala sam se.

Tog monstruma mučiti, zatim ubiti, spaliti tri puta i zakopati ga 15 metara u zemlju.

Totalno pogrešan stav.

Ovo treba proučavati, da se ne bi nakotile takve gamadi još više. Još fali da ga ubiju, pa da ga maloumni proglase za ne daj Bože Boga. Smrtna kazna je glupost. Ali nije to ovde tema :)

Vučica21™
Ma iznervirala sam se.

DEvojcxice nemoj da se nervirasx zbog sxevdjana pedera!

Više se ne nerviram, izduvala sam se. :) Kako je simpatično imitiranje ovih sa fejsa što tako retardirano pišu. Uvek me nasmeje. :)))

Право је питање где овај назови монструм плаћа порез! Ако не плаћа порез у Србији онда не треба ни да се појављује на нашим телевизијама! Имамо толико наших талентованих монструма који овде плаћају порез, али ова власт само хоће да се огребе о славу већ доказаних монструма, уместо да сав тај новац преусмери у наше монструме!

Da nije tragično bilo bi komično.
Anglosasi su krivi za sve.
Čuj Radovan čuj branio Kosovo čuj čuj

И зашто хули и упоређује једног Андрића са некаквим Шенкспиром? И како људи одлуче да постану новинари? Толико питања остаје без одговора. А времена је мало. За 21 годину он ће се вратити!

ANDRIJA SPASI SRBIJU

ANDRIJA ZA ĐENERALA I SRBSKOG HEROJA!

Rosa pala na Jarinje, a vi tako. KAKVI STE VI SRBI?

e da je nama sad neki domaci Andres pa da resi situaciju kod Leposavica ocas posla