Prijava

шта је то?

Neka strimerka/jutuberka se roknula. Ripčina legendo

Dobra pička bila kolko vidim

по ИГу видим дае добра пичка била
а видим и да је имала психичке проблеме колико сам успеоо да спознам јербо је надограђивала косу па је то лоше испало па се кратко шишала па је патила какав хаос ваљда се због тога кобејновала

Zamisli ubiješ se zbog REČI na INTERNETU. A druuuuže postojiš na ovoj planeti samo jedan mali nebitan tren i ti odlučiš još više da ga prekratiš, samoubice dajte malo saberite se, napravite za i protiv listu i neće se roknete sig.

Ne znam je ni ja al vidim da je žale ljudi i da je bila popularna među djecom

brate ljudska psiha je zajebana i komplikovana stvar, verovatno nije bila sva srecna, onda videla nesto na netu i naprasno odlucila da se ubije

nije bila sva srecna

па класика кад видим овако овлаш снима за јт популарна игра игре лете паре лети и она кад оно међутим....

Ko od nas je zaista srećan? Ako se rokneš onda si dozvolio da ta nesreća i tamna strana (gej) prevlada. Kapiram ja da su ti ljudi rastrojeni i najčešće tu odluku donesu naprasno ali jednostavno treba neko ko im je blizak da im blagovremeno predoči za i protiv. Al opet, najčešće tek nakon što se desi postane očigledno da je ta osoba bila sposobna za samoubistvo. Jedino gde mogu da razumem da se osoba rokne je kad krenu neurodegenerativne bolesti i prestaneš da budeš čovek koji si nekad bio.

Banalizujete bzvz. Ne moze jedan komentar anonimne osobe da vas natera na tako nesto.

Problem lezi u tvojim ocekivanjima, radnjama i rezultatu koji ostvaris. Niko sebe ne moze lagati da se dobro oseca. Ili se oseca dobro ili ne.

Devojka verovatni nije bila svesna u koja govna se uvaljala. Lep srecan zivot na netu. Da, to postoji.
Svi ti likovi su teske nesrece, al jos veci problem je sto inficiraju one jos mladje.

Zamisli ubiješ se zbog REČI na INTERNETU

https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/273/406/076.png

__________________________________

Al dijete je jos jbg, ni bolji od nje nisu pretjerano psihicki stabilni sa 21 godinom, a sad citam bila je na ivici nervnog sloma jer je morala da se osisa jebeno, pa imala valjda i neke operacije zbog prozivki itd, to je sve vec trebala biti ogromna crvena zastavica, ne njoj nego roditeljima debilima kojima je vjerovatno zinula guzica na pare pa ih je bolio kurac sto im se rodjeno dijete raspada zbog neke "slave".

Plus cijela ta domaca "jutjub scena" je izrazito daunovska i pretoksicna, i onda imas retarde poput onog Praseta i njegove fanove koji su djevojcici sa takvim senzibilitetom govorili da umre i sve najgore, jebiga, nije nezamislivo da je na kraju bio ovako tragican ishod.

заправо се убила јербо је бака прасац снимио неку песму за њу па је његова канцерогена заједница смарала ову малу колико сам провалио сад

Fascinantno mi je kako "to" ne biva osoba ni u smrti. Nije se ubio nekakav alter ego već žena od krvi i mesa. "UBILA SE SRPSKA INFLUENSERKA Kika (22) bila je jutjuberka i gejmerka, prijatelji se OPRAŠTAJU od nje na MREŽAMA". Influenserka...Jutjuberka...Gejmerka...Mrežama..."Prijatelji" se opraštaju, ni manje ni više, na mrežama. Nisu budale i magarci ljudi 50+ kojima ovo deluje kao da pokušavaju da rastumače hijeroglife, nenormalno je što uopšte iz ovakvog naslova mi kao shvatamo o čemu se radi.

https://www.kurir.rs/stars/3826103/ubila-se-srpska-influenserka-kika-kristina-djukic Uspeo nekako da pročitam skoro sve. Jebote. Ono, pored toga što mi je stvarno žao da se jedan mlad život ugasi na najtragičniji mogući način, jedino što mogu da zaključim je da smo stvorili i odgajuli naraštaj potpunih debila nesposobnih za život, i to forsiramo kao nešto kul, trendi i ostala sranja. Što nas negde i ne čudi...Nije nažalost prva, masa ljudi oduzme sebi život zbog net nasilja ili kako već.

Au solidna picka bila vidim

jedino što mogu da zaključim je da smo stvorili i odgajuli naraštaj potpunih debila nesposobnih za život, i to forsiramo kao nešto kul, trendi i ostala sranja.

заслужили смо све лоше што се дешава одавно то неки причају и слажем се делимично причам генерално не о мајнд контролу који врши овај прасе јутубер

Hoće svi popularnost a ne mogu da se nose sa pritiscima