Na današnji dan umro/la je...

  1. Ubise ga dusmani respiratorom

  2. E nek ti je laka zemlja čika Boro

  3. je l iko ikad preživio ovaj respirator

  4. Šteta što je spržio sebi mozak alkoholom. Bio apsolutna leđenda naširoko i naveliko, počeo da srbuje pa to kojekuda redukovao, potkraj se popišao i po srbovanju i ljudi ga precrtali i ovde kod kuće. Mogao ostati upamćen kao mitsko biće, ovako, jebiga. Umesto da mi žao meni nekako njah, moš misliti, umro starina. Bez obzira što su mi od četvrte godine ispirali mozak Čorbom stariji burazer i komšija pa sam znao sve i jednu pesmu napamet do šeste.

  5. je l iko ikad preživio ovaj respirator

    ovo je varijanta medicinskog pomagala e prijatelju vidim da tesko dises dodji na ovaj ventilator da te za sredim u naredna 3-4 dana

    mada slicna je prica i sa hemoterapijom

  6. umro starina

    starina 72dine lol

  7. У међувремену на кликс.ба:

    HajvanSaTavana
    prije 32 minuta
    Vazduh je cisci, manje smrdi, dobra vijest.

  8. neka ih nije to ništa u odnosu na onaj vitriol što ću ja da bljujem kad Edin Dervišhalidović ode u džehenem

  9. Realno mogao je od sebe napraviti mitološko biće poput Štulića, zašto mu je trebalo da se zalije kantom govana ne znam. Ne kažu džabe "poštovaoci lika i dela", jedno bez drugog ne ide.

  10. Haha mitološko biće poput štulića, daj ne zajebavaj

  11. Jao pa mogao je biti cenjen poput panonskog govnara lvl

  12. Džoni je mitološko biće jer se distancirao od rata. Svi ovi koji su se uprljali u rat izgubili su tu šansu. Ovaj je naš, pa ga eto malo više volimo od ostalih. Ali generalno, ako ti je ok muzika, boleće te uvo 'čiji je' i biće za tebe mitološko biće.

  13. el se nije stulic distanciro od muzike prvenstveno i oco negde napolje

  14. Nešto mi se čini da sam pre kodža godina pročitao negde da vozi taksi po holandiji

  15. lik je propo u muzickom smislu nema ga nigde, cus distanciro se lol

  16. Štulić u mogućnosti da uzme pet random muzičara, uvežba repertoar za tri nedelje, dođe na Balkan, napuni tri hipodroma i pet stadiona i živi ko kralj do kraja života. Umesto toga vozi taksi po Holandiji, jer integritet je vredniji od bilo kakvog novca, naravno ako ga imaš. Bora to nije ispratio do kraja i zato je pevao na sns mitinzima, zbog čega je izašao iz leđende poput Branka Kockice, Lazara Ristovskog itd.

  17. Kao kad bi u ferari izručio 20 kila govana, i dalje je to ferari i može da se vozi, al smrdi jebiga.

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.