Na današnji dan umro/la je...

  1. ha ha lik da to moze pravio bi makar certove napolju il bi monetizovo muziku na yt, pravio decje pesme ne bi bio fakn taksista

    Pa ako se odrices politike ne moras se odreknes svog umeca jbt

  2. zato je pevao na sns mitinzima

    radio isto sto i balas samo za drugo trziste

    Sad jbg nekom smeta zbog sns, nekom smeta zbog cetnikovanja, nekom smeta sto nije osudio genocid..mos takvih budalastina prikacis milion svakom bukv

  3. počivaj u miru pogledajdomsvoj anhele

  4. Haha evo gledam sad stulic izdao album na yt pre dve sedmice fanovi ne mogu docekaju cert na uscu lol

  5. Štulić legenda negalantnog purgerisanja, u slobodno vreme prevodi aleksijadu na crkvenoslovenski, razvlači se sa nekoć prijateljima po novinama i prijavljuje rendom jutjub videe za kopirajt iako je žestoki jugokomunoslavenista

  6. Obojicu je zahvatila dakle moždana trulež samo je otišla u različitim smerovima

  7. pevao na sns mitinzima

    Ne možeš ovo da radiš ni po koju cenu; posebno ne može onaj koji je za generacije bio oličenje buntovništva, koji je razobličavao malograđanštinu, poltrončine i slične jajare, koji je pišao po establišmentu celog života... I onda mu se pred kraj tako priklonio, ničim izazvan.

    Ipak, prvi rok koncert na koji sam u životu otišao bio je koncert Riblje čorbe. Tako da ima sasvim dovoljno lepih momenata koje ću vezivati za Boru.

  8. A sta cemo sa ovim remek delom olivera mandica

    Čuj Arkanov kum i poručnik u sprezi sa mafijom na vlasti. Ma nije moguće!

    Ajd bar je patolog potvrdio da je umro pokojni Bora.

  9. Bora izvadio ćunu i popišao se po samom sebi, svemu što je zagovarao, predstavljao itd. Fekts. Zašto mu je to trebalo kad je mogao da ubira lepu lovu po Čikagu Beču Sidneju ne znam, njegova stvar kako god.

    Za Mandića znam jednu priču iz druge ruke, momak naš iz Australije ga kontaktirao bio da mu producira (šta već) album, poslao mu pesme da ovaj napiše muziku itd. Mandić to lepo uzeo za sebe, posle ovome pretio da će da ga pojede mrak ako se nešto bude uskurčio. Pričao mi kumela, ovaj mu drugar tamo, žalio se bio. Ne sumnjam pošto je Oliveru posle izašao album nedugo zatim.

  10. Stvarno mi je zao Bore. Od domacih izvodjaca njega sam ipak najvise slusao i znao tekstove bas dosta pjesama. Jutros kako sam ovo čuo pustio sam "Rasprodaja bola" i "Radiću šta god hoću" i ono baš mi se stužilo.

    Nijedan celebrity death me nije pogodio kao ovo.

  11. Ja plakao kad sam saznao za smrt L. Koena, iskreno. Baš imao osećaj kako je svet postao tužnije i praznije mesto, to me stvarno pogodilo. Balašević kad je umro plakao takođe, ne jer me je ponela euforija već sam kod kuće u svoja četri zida, a nije ni da sam ga slušao, zapravo, nisam ga nešto baš ni mario. Al otišla institucija. Gomila ljudi koju znam plakali i bili skenjani danima. Jbg mora da je ostavio nešto dobro iza sebe kad ga je oplakalo pola Balkana i kad su mu palili sveće po Rijekama, Sarajevima itd. Bora ispao šupak, o svom trošku doduše, nama nije ništa dugovao.

  12. melkijades plakao zbog balaša a čorba mu šupak. možda su snsovci i u pravu za vas srbijance, vi toliko mrzite vučića da ste slijepi na sve ostalo, ma neka je i ustaša samo nek nije sns fazon

  13. Шта год мислио о Бориној излапелости под старе дане није да се нисам сморио, био је део мог одрастања и нек почива у миру. Балаш нек пуши курац и даље, поз.

  14. Lol ko jos salje svoje pesme nekom tamo papku hahah

  15. Inace sarajevo i rijeka su merodavni za kvalitet srpske scene lol posebno sa osvrtom na morality aspekt

    i hitlera su voleli u zagrebu vole ga i dan danas a turci o naseru prave serije kako je bio heroj nelol

  16. ma neka je i ustaša samo nek nije sns fazon

    Ne vidim razliku između ta dva realno, i jedno i drugo radi na uništenju Srba i Srbije, ovo drugo doduše jako aktivno, te je stoga i gore zlo od ustaštva. Domaće izdajništvo je svakako gore od svakog spoljneg nerijatelja, ma kakav on bio. Što se Bore tiče,

    ne nisam
    ni suzu pustio

    postao sam krajnje indiferentan što se tiče svih prodanih bulja, Kockice, Ristovskog, Bore...Svih negdašnjih legendi. Ne sudim nikome, naročito jer pojma nemam zašto su to sebi dopustili, ali suštinski umrli su odavno.

  17. da ne jedemo govna vise, bora bio kakav bio, dosta toga ce se zaboraviti, ostace samo ono sto je dobro uradio, i to je ok, neka se ljudi fokusiraju na pozitivne stvari.

    da sam ocekivao jos nesto od coveka, pa da je prekinula njegova smrt, to nisam. dal je nekako ta borina smrt simbolicno kraj neke ere koja je postojala, koja nas donekle definise, to jeste... ok je da se osecas smoreno.

    slicno i za balasevica na kraju.

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.