Prijava

Umrla Margita, ali nije dobila trg, za razliku od Milana, koji je dobio trg, ali što se mene tiče, ja bih pre njoj dao nego njemu. Doduše, kad razmisliš, svi su umrli, samo neko u prošlosti, a neko u budućnosti. Pesimistička prognoza...

Изгибоше сви јеботе.
Пјевач постаде високо ризично занимање кру' те јебо.

Који је ово курац, јеботе? Сви нешто рикњавају и гину.
Ја још синоћ помињао Луиса, како му песма има 9/8 ритам и цап, погине човек.

Džimi, molim te da me nigde ne spominješ...

Naravoučenije, ne spominji više nikoga nigde :D

Мајке ми, забринух се. Обично сам индиферентан кад неко познат умре, ал' ме баш штрецнуло кад сазнадох малопре, јбт. исхвалио сам човека синоћ.

Spomeni Karleušu kad si već tu.

ko bre vozi te pjevace, pa ginu toliko svi na istu foru?

Tako sam i ja kada sam bila u srednjoj klela profesorku fizike da slomi nogu. I žena slomila nogu. Loš trip.

ko bre vozi te pjevace, pa ginu toliko svi na istu foru?

Garant ima neka sekta vozača poznatih ličnosti.

Мајке ми, забринух се. Обично сам индиферентан кад неко познат умре, ал' ме баш штрецнуло кад сазнадох малопре, јбт. исхвалио сам човека синоћ.

Meне одсад пљуј, за сваки случај. Или само настави, ако јеси. РИП Луис морж

Vozi ih Dobrivoje Domanović, isti taj je pobio one Mančesterovce pedesosme.

SoulOfMySoul
Garant ima neka sekta vozača poznatih ličnosti.

sigurno! provaljeni ste sektasi!!! predajte se, ne damo vam da nam ubijate VIP-ove!!!!

Још један човек сишао са аутопута...
А Луис био чак готиван лик, штета.

Umro Delča, ćelav, umro Luis, ćelav, ako umre još neko ćelav, kupujte šampone za regeneraciju...

E i Delča i Luis mi bili gotivni likovi. A spominjah i ja Luisa pre par dana. Pričah sa nekim, ne sećam se tačno.

Valdemar

Umro Delča, ćelav, umro Luis, ćelav, ako umre još neko ćelav, kupujte šampone za regeneraciju...

Џеј се убива од драгз енд алкохол бејбе, ћелав је, типујем на њега.

А и ред је да испуни оно "и наравно Џеј".

Ne damo Džeja! On ne može da pogine u saobraćajki kad samo na kartingu mož' da do'vati samo papučicu za gas.

Умрла жена Стивена Сигала. Убили је мафијаши. Стивен управо организује осветничку мисију.