Prijava

Пола Србин, пола црнац. Име му је ганци.

http://www.bravo.rs/screenfun/pocinje-pravo-gta-v-ludilo-procurele-informacije-o-glavnom-junaku-veliki-info-stize-u-18h/

Kako prenosi Shortlist, protagonista igre je gangster sa Istočne Obale koji se nedavno preselio u Los Santos da bi počeo sve ispočetka.
Mnogi izvori navode da je glavni lik igre Albert De Silva, bivši kriminalac koji u Los Santos odlazi kako bi se iskupio za svoje grehe, što je otprilike to isto. Šta je tačno u pitanju. No, zašto nagađati kad nam kompletan info stiže danas u 6 popodne. Naime, upravo tad Game Informer objaviće novu naslovnu stranicu časopisa kao i pregled šta se sve može pročitati o GTA V. Sam broj će se u prodaji pojaviti 16. novembra, ali verujemo i da će pre toga procuriti dosta novih informacija./

http://www.bravo.rs/screenfun/wp-content/uploads/2012/11/GTAV-Screenshot_11-07.jpg Која ће ово бити лудница од игрице...

Ovo je igra zbog koje na svakih 4-5 godina kupujem novi komp.

Moj podržava sve, imam jaku mašinu, nego vidim da "ludite" što ćete voziti avione, bicikle, motore, kola i brodove, kao da to dosad niste mogli. Vidim gore kao neku branu, kakvu smo već videli u GTA 3. Dalje, vidim da visi sa neke zgrade ili helikoptera, to sam već viđao u Saints Row 3. Ne znam da li ste čuli za tu igru, ali to je više GTA od samog GTA. Pored svih vozila, misije su brze, ludačke, akcija je dobra, sve u svemu zabavna je igrica. Možda kratka, ali ni GTA 4 nije bila naročito duga. Lepo je odrađeno upravljanje vozilom. Ima ovo da visiš iz helikoptera, skačeš sa zgrada, pucaš, bacaš ljude odozgo na pločnik. Čak je ubijanje zabavno i bez oružja, jako dobri potezi, ima naravno bombi, tenkova, veliki grad, realistično urađen, čak i asfalt deluje stvarno. Grafika je možda malo u comic fazonu, ali to mislim i za Crysis, pa možda nisam merodavan da pričam o tome, pošto mi se grafika novih igara ne sviđa bog zna kolko. Da, sam kreiraš svog igrača, možeš biti muško, žensko, bilo koje rase, debeo, mišićav, podešavaš veličinu sisa, čak i kite, imaš gomilu odeće, mogućnost budženja kola je neograničena. Tako da ako ste fan GTA igara, probajte i Saints Row 3. Saints Row 2 je sličan GTA San Andreasu, a kec nema za PC. Priča je dobra, naročito u prva 2 dela. E da, čak je i krađa kola zabavna. Možeš skočiti i uleteti kroz prozor, a ako se odlučiš da priđeš vratima, ima i tu dobrih scena.

Igrao sam SR3. Meni se jako svidela, ali se naprimer nekolicini mojih drugova, koji su prelazili GTA po 3-4 puta, nije svidela ni najmanje. Okarakterisali su je kao: GOVNO.

Bolje je ako si igrao prethodne delove pa znaš priču. Slažem se da ima nekih glupih delova, ali su i oni zabavni za igranje, mada ima i u GTA 4 glupih misija, naročito onih koje radiš za latentnog geja Brusa i onog bivšeg krimosa Menija. Takođe oni Menijevi govori, majko moja, kakva je ono smaračina. Kolko mi je bilo drago kad mu je Elizabeta prosula mozak. :)

Podseti me, ko je Meni :D

Saints row 3 je golo govno, ima nekih dobrih fora koje su mi se svideli ali sve ostalo je krs.Jedino sto je muzika odlicna, svidja mi se zombi ostrvo, sve ostalo je za naprzene klince.

voznja kola je kao da si seo na frizider sa tockicima. Za njega je gta 4 KLASA.
Za kraj video koji objasnjava sve . Niko Srbine !

http://www.youtube.com/watch?v=bBpohbmu6gY

U Petici ćete moći da svičujete između tri glavna junaka, neće biti samo jedan protagonista. Imate ludaka u pustinji koji barata oružjem, bivšeg pljačkaša banaka u penziji i čamugu koji krade luksuzne automobile po kraju. Fino je upakovano, a veličina mape je veća od San Andreasa. Sa Red Ded Redempšonom zajedno. I sa Četvorkom zajedno. I još ostane lufta.

Upravljanje je odlično urađeno u SR3.
Pa upravo je zombi ostrvo za napržene klince. Po meni je to najveći fejl u igri. Očekivao sam da će se ostrvo vratiti u normalu kad uništim kontejnere sa zarazom, ali ne, zombi ostrvo ostaje zauvek takvo. Onda, transfer je ovaj video jer na kraju prikazuju protagoniste svih GTA igara kako igraju, a svi su napravljeni u SR3, dakle to je reklama za tu igru, koliko dobro možeš kreirati svog lika. Što se tiče toga, Sims 2 i 3 su male mace za ovu igru. Možeš sebe napraviti potpuno identično ili lupam Tomu Nikolića ili Švarcenegera, dakle što se tiče samog lika koga upravljaš, za to je SR3 mama u odnosu na GTA. Dalje, Niko u igri trči ko moja pokojna baba, ono je smešno koliko je loše urađeno, takođe ne možeš mu budžiti snagu, staminu, ništa! Onda fizika u SR3 je mnogo bolja, igra je mnogo lepša, mogućnosti imaš više. GTA ljudi igraju samo zbog toga što su igrali prethodne delove, kao što gledaš Betmena, Spajdermena ili tako nešto samo jer si gledao prethodne delove, iako znaš da je sranje u odnosu na prethodne delove. Onda, u SR3 je mnogo dobro urađeno kad pucaš u neka kola ili gume konkretno, čovek OKRENE KOLA NA DRUGU STRANU I BEŽI. Dakle nije kao u GTA gde ili odmah napuste kola ili ubrzaju u istom smeru ne bi li te ubili. Normalno je da čovek beži ka suprotnom smeru dalje od tebe. Kad juriš neka kola ona ne nestanu brzo kao u GTA igrama, već ih možeš jako dugo juriti, a ona se kretati sa onim izbušenim gumama koje se na kraju skroz istroše i kola udare u banderu ili padnu s mosta. Isto što je dobro u SR3 kad upadneš u vodu, a obala je u PM, ne moraš plivati pola sata već stisneš E da te automatski prebaci do najbližeg kopna. Dakle smanjena je količina smaračkih delova. Zatim, grad je veći, ima više različitih stvari. Čak možeš i go trčati ulicama, naravno da će ljudi bežati, a panduri te juriti. Dakle prava igrica gde su ubacili sve što su mogli da bi bila prava open world igra. Problem jesu neke misije koje su nekad neozbiljne, što je odskakanje od SR2 gde su misije bile ozbiljnije, a smrti vođa neprijateljskih bandi bile epske. I na kraju, ja nisam hteo da poredim ove dve igre pošto je GTA mnogo poznatija franšiza i imaju hiljadu puta veći budžet, svi znamo šta je Rockstar, samo sam rekao da ljubitelji takvog tipa igara treba da probaju SR3 dok ne izađe petica, da imaju šta da igraju. SR3 je igrica u pravom smislu, GTA4 se trudi da bude realna, ali često fejluje u tome, al dobro možda petica bude bolja, kao što će i SR4 sigurno biti bolja od trojke. Dakle nisu ove dve igre ista kategorija, ne možemo se sad raspravljati kao oko Fife i PEs-a, samo je SR3 dobra zamena ako ti je GTA4 dosadila, a igrao bi nešto u tom fazonu. I naravno da su klincima zabavne ovakve igre i GTA i SR.

Decak evo nekih cinjenica :)

1: Karakteri na kraju snimka nisu napravljeni u SR3 nego su jednostavno modovi za gta4 kojih ima hiljade i hiljade.
http://www.gta4-mods.com/player/carl-johnson-cj-f9325

2:Karakteri Igraju uz pomoc simple trainera sa kojim imas apsolutnu kontrolu nad okolinom sto moze biti zanimljivije od bilo cega u SR3

3: Gta4 je izasla 2008 a SR3 krajem 2011.

4: Bez obzira na to , uz iceenhancer izgleda mnogo bolje

5: O fizici u SR3 bolje ne pricaj , voznja je katastrofa ziva, sto je jedan od osnovnih elemenata igre.

6: gta 4 ,5 koristi euphoria fizicki engine - do sada nesto nevidjeno i neprevazidjeno sto se tice ragdoll efekata u opste. Isto koristi Red Dead Redemption, max payne 3 ili Backbreaker npr.

7: Igra i dalje zivi posle 4 godine od izlaska. Dosta pomazu modovi koji izlaze svakodnevno http://www.gta4-mods.com/

8: Gta 4 je sa budzetom od 100 miliona dolara trenutno naskuplja igra ikada. A SR3 jedno desetak puta jeftinija sto znaci da poredis juga i bmw 730

9:Saints Row 3 je iskasapljen nekim DLC ovima tipa ajkula jede iz asvalta i ljubicasto obojene oklopnjake koje su naplacivali, gta 4 ima dve odlicne expanzije sa dugackim kampanjama.

10: Sudari su dinamicki , a ne kao u SR3 na nivou San Andreasa iz 2004

11. O velicini mape ne pricaj ,difolt mape su slicne velicine, a i bez obzira trenutno postoje modovi koji je prosiruju tipa:
http://www.gta4-mods.com/misc/ghost-peak-mountain-f13525

12: Isto mogu da hodam go, i cak da imam 5 bodigardova u vidu hot zenski sa bilo kojom puskom

13: Odlican multiplayer, SR3 ima samo COOP dosadni.

Šjoš?
Zbog ovoga treba da se radujes dolasku GTA5 a ne da trazis kvazi kopije, sandbox igre da bi spustio gta

P.S. Treba probati SR3 ali samo dok ne obrnes, drugi put je fatalno po mozdane celije :) Mislio sam da ti je snimak dovoljan da skapiras neke stvari, poz :)

Sinak, mojne te klinačke "dečak fazone" meni da prodaješ.
Nijedan moj argument nisi oborio, a ono što si ti pružio kao kontraargumente su zapravo moje ponovljene reči. Što se tiče modova, što bi rekli klinci "to se ne važiii", dakle bez modova sam poredio. Na kraju, ja sam iznosio realnu kritiku GTA jer kao ljubitelj te franšize imam to pravo, nisam fanboj kao ti pa da sve u vezi igrice dižem u nebesa.

Ako znaš neku gtaoliku igricu da je bolja od SR3, a da nije GTA, preporuči lepo, rado ću igrati nešto kvalitetno u tom fazonu. Nemoj da bacaš hejt bezveze.

Dobro , bar smo utvrdili koliko je SR3 ispod GTA4 a dal se vazi- ne vazi to nije bitno :)
Nista nisam dizao u nebesa samo sam iznosio cinjenice, nista nije preuvelicano.
Just Cause 2 je npr bolja od SR3, probaj i Sleeping Dogs ako vec nisi.
Neka sam fanboy ali vec vidim sta je igra godine 2013

Mak' se jadan, đes na GTA kren'o, kukavče. GTA je GTA i tu nema šta jedan sejncrou da radi ako se porede rame uz rame. Jeb'o ti sad budžet, viđao sam igre koje su epski odrađene (npr Hevi Rejn) za koje ne treba tako vasionska kasa. Četvorka, mamu joj jebem, ima bagove koji su glupi k'o Berbatov. Ali i najbolju fiziku ikad viđenu u sendboks igrama.

Sejnc Dvica, to je bila igra za naklon. Jebala me malo vožnja, ali su scene i priča bili fantastični. I grafa je lepo legla, za to vreme. Zabavna igra, sa dobrim likovima.

Trojka mi je bezveze, neko ludilo tipa arkada gde tučeš ljude dildoima po ulici. Baš srednjoškolski i imačr. GTA se ipak trudi da prenese život ljudi koji se bave kriminalom, ismeje sistem i jednostavno bude kritika društvu. U SR3 se samo zajebavaš, manje-više. Jebeš ti to.

I na kraju, lepo reče Crnostrel, Euforia endžin je bruka. Kad si ti viđio dinamičke sudare u nekoj sandbox igri? Grafiku tek da ne poredimo, nema veze što je ovo mod, to je oslobođena zver iz kaveza, modifkacija shadera, reflektovanja, svetlosti itd i tako bliže. Što se isto nije uradilo sa SR, je l'? Jer im je grafika slabija i sama igra nije toliko agilna za editovanja. Socijala, kralju. Proguglaj "Icenhancer GTA IV" po internetima. To ti je pišanje po Krajsisu, baki. Nećemo se zajebavat'!

Nego jel se znaju req?

Некако ми најинтересантнија прича та са крађом кола, али глупо да будеш црнчуга, то ме је нервиралоу Сан Андреасу. Нисам играо оне експанзије анђеле пакла, и геј црњу, то бих могао да одиграм.

Liberti Storiz su meni vnago. Niti volim čopere, niti da sam potrčko gejlorda koji drži noćni klub. Niko je ipak gotiva lik, iako malo baca u depresiju. Ja bih igrao ponovo, ali bih modovao igru ajsom gorepomenutim, pa da sve sija i šljašti i bude fešn.