Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. kad se jebe ne priča se!

    Ali zato skiči, vrišti i urliči dok komšija ne krene da tuče metlom od plafon, a onda još jače.

  2. L@ki, ti si moj idol :)))))))))

  3. Kada prdi tokom analnog seksa... to ne samo da ne volim nego mi je i malo gadno...

  4. sylar011, сад си ме згрозио за наредних два месеца!

  5. Кад ми гунђа док возим....пффффф

  6. Кад је старија од 18 година...

  7. http://img199.imageshack.us/img199/5936/blaib.png

    Ovo bi trebalo u printskrin svukajlije, ali ne razumem se ja u to.

  8. Meni je fascinantno u negativnom smislu što ova tema ima toliko postova.
    A da snizite svi malo kriterijume i opustite se?
    VIVE L'AMOUR!

  9. Глупост. Обична, најобичнија. Спушта ону ствар ма колико да ју је придигао физички изглед.
    (маторим јебига)

  10. Стидне ваши и капавац.

  11. Стидне ваши и капавац.

    Мени су фетиш рибе с сифилисом....

  12. Nafuranost, glupost u velikim količinama i baš baš prekomerna težina.

  13. izasao sam sa jednom ribom,seli smo u kafic i ona je izvadila paklu cigara u kojoj je bilo 50e,ne unutra nego je stavila u nailon od paklice.ponasala se malo muskobanjasto,a svaka njena izgovorena recenica je imala poruku kako ona ima skupe stvari i kako ima pare.ide na more u italiju,vozi biciklu od 5 hiljada eura,njen brat ima biciklu od 10 000e,kako je bila na veceri u restoranu itd..strahota.da ne poveruje covek kakvih ljudi ima i ona je kao sva u tom fazonu.to je taj popularan fazon.jedino sta mi se dize u njenom slucaju je budak,pa da je opicim po temenu

  14. ženi ti to labokv

  15. hahahahaaa, imaju tolke pare, a bicikle voze? ;))
    Dok ti ne kupe kola, ne slušaj gornje savete! :P

  16. Labokv, ne slušaj ih, završićeš kao Vasa Ladački.

  17. oni su biciklisti rekreativci...a da je zenim..hocu samo u slucaju da je jedina zena na planeti

  18. hahahahaaa, imaju tolke pare, a bicikle voze? ;))

    И бицикле! Возе И бицикле. :)

  19. oni su biciklisti rekreativci...a da je zenim..hocu samo u slucaju da je jedina zena na planeti

    Nekada je potrebno razmisliti da li vredi produžavati vrstu ili postoji trenutak kada treba i stim da se stane.

    Aman s te bicikle. Zajebavala sam se za bicikle. ;))

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.