Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. hahahaha 50 evra u celofanu hahhaa

  2. prljavi izgrizeni nokti, pohabani zubi i sve vrste smradova ne tolerisem, i prljavu obucu kad vidim kod momaka nisam odusevljena... to je sto se fizickih tice, ne volim pretjerano ni niske muskarce, al to je zato sto sam ja visoka
    sto se tice nekih psihicko intelektualnih stvari mrzim hejtere kojima je u zivotu sve grozno, uzasno, svi su glupi svi su seljaci i samo on, koji svako vece pije pivo u parkicu, zna sta valja a sta ne i ne volim zatucane momke sa ono spikom tipa "ti nosis starke ti si klosarka i narkomanka"
    eto nisam pretjerano zahtjevna, samo nek je cist i normalan i meni dobro :))) ali nazalost i toliko malo je danas tesko naci :)))

  3. samo nek je cist i normalan i meni dobro

    a joooj :))))

    Mene odbija kad devojka nije pametna. I kad nije lepa. I kad nije devojka.

  4. Meni najvise smeta kada devojka ne misli, ili je glupa pa i nema mogucnosti da misli. Naravno, volim i kada je lepa, zgodna. I svakako ne mogu biti sa rugobom, tako da ne mogu reci da cenim najvise dobrotu i pamet, ali svakako cenim i to.

  5. Ne volim kada voze jeftinu biciklu i kada jedu semenke.

  6. To, i mene semenke odbijaju kod suprotnog pola!

  7. Da, gamby! Pljuju se...

  8. http://www.youtube.com/watch?v=sCWbl8ajfA8
    ATATATATATATATATATATATATATA UCXTAAAAAAAAAAAAAA
    Odbija me to kada devojka nema snage da me udari !
    EDIT : Da osetim taj udarac, da zaboli, e to je prava devojka.

  9. Одбија ме кад девојка нема реквизите за ударање.

  10. Ne'igijena. Pre svega oralna. Nekontrolisana maljavost. Tansfer blama, izjave. Potpuno nezainteresovanost za malo ozbiljnije diskusije, jer jelte, sa devojkom valja nekad i ozbiljno porazgovarati. Nemam neke preterano stroge kriterijume. Dovoljno mi je da ima slatko lice, prirodnost u ponašanju, osoben stav. Onda mi i sise i dupe, jednostavno, padaju u drugi plan.

  11. A "huliganke" i nacionalistkinje?
    Automatski trnof.

  12. Сиса је довољна. Са пристојном интелигенцијом. И да зна лепу кромпир чорбу да спреми.

  13. A ne! Mora sarmu da zavije ko majka ili nista.

  14. Prostakluk i nevaspitanje.
    Dugačak nokat na malon prstu!!!
    Svađalački stav.
    Agresivnost prema ženama i deci.

  15. Dlake osim na glavi i pičci
    i jos jedno brdo stvari

  16. Uglavnom kada joj urbanost preljeva iz čmara.

  17. Ako ne zna ko je Ljovisna, neću ni da je pogledam.

  18. Ako ne voli burek i prezire sve vrste sporta osim joge, pilatesa, aerobika i trista drugih kuraca u tom fazonu. Takodje, mrzim zapustenost (citaj: dlake) i naravno nafuranost, tu bolest novog doba, iznad svega.

  19. Mene odbijaju momci koji nose roze majce. I koji samo na potiljku imaju malo duze pramenove, one repice. I pljosnata glava pozadi. I jos mnooogo toga.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.