Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Odbija me kada zaudaraju, dovoljno je jednom da mi smrde i završili su kod mene. I ako imaju prljavu kosu, to je isto fuj.

  2. Судска забрана приласка

  3. Ako ne voli JK, ženu, majku, kraljicu!

  4. Ako ne voli JK, ženu, majku, kraljicu!

    Alex dušo, kad troluješ, nemoj tako prozirno ;-))

  5. Ako ne voli JK, ženu, majku, kraljicu!

    ТАКО ЈЕ!
    Знам да то не иде заједно али шта ћу, таки сам чудан на сваки крај, те овом приликом би морао да поменем и Цецу, јелте, такође Српску мајку, краљицу! Такође желим да поздравим малог Кикчета и Чичкета, и Тетка Рајку!
    поздрав из Герзенкирхена

    Елем... Не знам да ли сам већ причао на ту тему али морам да поновим и додам... Неуредни нокти, неуредни зуби, то је но-но... Онда претерана килажа, и лош или неутралан мирис (значи парфем мора).

    А што се мозга тиче, у то не бих да залазим, преопширно је...

  6. Alex dušo, kad troluješ, nemoj tako prozirno ;-))

    Hahaha, zašto mi niko ne veruje da volim JK? :D

    ТАКО ЈЕ!
    Знам да то не иде заједно али шта ћу, таки сам чудан на сваки крај, те овом приликом би морао да поменем и Цецу, јелте, такође Српску мајку, краљицу! Такође желим да поздравим малог Кикчета и Чичкета, и Тетка Рајку!
    поздрав из Герзенкирхена

    Takoe bre! I nadamo se da će Jelena Rozga napokon izdati novu pesmu, dosta je bila privezak.

  7. Hahaha, zašto mi niko ne veruje da volim JK? :D

    Ne znam, možda je i to moj odbrambeni mehanizam, ne mogu da podnesem tu tužnu činjenicu da jedno intelektualno žensko biće poput tebe može da ode na toliko mračnu stranu... :-)

  8. Ne znam, možda je i to moj odbrambeni mehanizam, ne mogu da podnesem tu tužnu činjenicu da jedno intelektualno žensko biće poput tebe može da ode na toliko mračnu stranu... :-)

    Au, to mi još niko nije rek'o :pušta suzu:

  9. Au, to mi još niko nije rek'o :pušta suzu:

    Znači odričeš se Karleuše? :D

  10. I ja volim JK, ali muški zlobnici kažu da nije suprotan pol.

  11. Znači odričeš se Karleuše? :D

    Ne, samo kažem da mi to još niko nije rekao lololo. Ja sam nedopustivo pusti pustiva :D

    marcipan
    I ja volim JK, ali muški zlobnici kažu da nije suprotan pol.

    JK je bre pička i po!

  12. Ne, samo kažem da mi to još niko nije rekao lololo. Ja sam nedopustivo pusti pustiva :D

    This isn't over...... (Zajeban pozadinski ton uz huku vetra)

  13. Nizak rast (ispod 175), ODSUSTVO SMISLA ZA HUMOR i male šake.

    Izgled mi nije naročito bitan ni finansijsko stanje. Koji će mi to ako ne mogu pošteno da se nasmejem. Lepo je to i Džesika Rebit kobjasnila.

  14. This isn't over...... (Zajeban pozadinski ton uz huku vetra)

    Hahaha, ala smo zajebani :D

  15. @ smorena

    Ja sam kosarkas, tako da imam velike sake i oko 1,90... a sta ti je ovo "duhovit", bemliga...;)

  16. Košarkaš, je l'. Opa, me gusta. PA to je onaj who makes me laugh. :) A mene smatraju izuzetno duhovitom, tako da sam uglavnom uvek dežurni zabavljač, ali zato mi treba neko da mene zasmejava, da i ja budem pasivni smejač. :)

  17. @ smorena

    Ja sam kosarkas, tako da imam velike sake i oko 1,90... a sta ti je ovo "duhovit", bemliga...;)

    MUVAS MI RIBU A!!!???

    E da, mene odbija pusenje cigara.. BLARGH!!

  18. Kada je riba muškobanjasta, i nezanimljiva. Najviše kada je glupa, to ne mogu da podnesem. Nažalost, osuđen sam na niske, pošto sam 190, sa krupnim šakama i duhovit (za smorenu) ;)

  19. RIBA

    Izvini, nisam znao da je gdjica Bored "u komplikovanom odnosu" sa tobom... Sa' cu da sibnem jedan PVT gosn kaizenu da uvede status veze na Vuku..

  20. O, bre, pa de ste ljudi bre... Ja na koga god da naletim... Nizak! E u pm. :)
    Ja sam malecka, 163cm, ali volim kad me neko zagrli da se sva uvijem kao u ćebe, to može samo kod velikih. O:)

    Početna rečenica. Ostatak nisam ni slušala. :)

    http://youtu.be/oNkM7MYug38

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.