Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Ja sam kosarkas, tako da imam velike sake i oko 1,90

    pošto sam 190, sa krupnim šakama i duhovit (za smorenu) ;)

    Pa, ovde na sajtu svaki prvi sa 1.90m. :) I ja sam tu negde.

    Inače, odbija me skoro sve što je ovde napisano.
    Ne volim ni kad vidim pivo ispred ženske. Totalno bezveze. Pušenje isto tako, odma' me podsete na stare ženturače koje uz kafu tračaju.
    Ne volim ni baš niske devojke, podsećaju me nekako...na decu. Kao da nisu žene.

  2. Izvini, nisam znao da je gdjica Bored "u komplikovanom odnosu" sa tobom... Sa' cu da sibnem jedan PVT gosn kaizenu da uvede status veze na Vuku..

    +1

    Sale, smanjuj doživljaj.

    Pa, ovde na sajtu svaki prvi sa 1.90cm. :) I ja sam tu negde.

    Visoki Vukajlijaši. :)

    Ne volim ni baš niske devojke, podsećaju me nekako...na decu. Kao da nisu žene.

    E, ondak ja sam mala za tebe, 163cm. Ali, eto ja volim vas visoke jer mogu da uradim ovo:

    http://youtu.be/SmjnJhotUqw

  3. +1

    Sale, smanjuj doživljaj.

    Izvini sto se malo zezam smorena :P

  4. @ smorena: kako divna scenaaa :)

  5. Ma predivna! A ja još... Hvala Bogu, uvek imam neku knjigu pri ruci da se na nju popnem. Yum yum. :)

  6. кад није секси и кад га бар једном у метар дана не спусти дискретно без мог наваљивања у слот број 2.

  7. Мене одробија кад јој пуцам у груди а она преживи па ме тужи.

  8. E, ondak ja sam mala za tebe, 163cm. Ali, eto ja volim vas visoke jer mogu da uradim ovo:

    http://youtu.be/SmjnJhotUqw

    awwwwww... :)

    Nije to toliko bitno, ali više volim visočije, 175cm +, po mogućnosti. Ali, da se to srediti. Gore je kad ima osobine koje je Džimi odlično opisao u linkovanom komentaru.

  9. Мене одробија кад јој пуцам у груди а она преживи па ме тужи.

    Bolje pucaj onda u glavu, u grudi kad pucaš ak' ne pogodiš srce ima dosta šansi da preživi.

  10. Не бих да јој кварим тако лепо лице.

  11. Odrobija me kad je krnem u glavu, iskundačim i pobegnem pre nego što se osvesti ali ona se ipak seti ko sam pa me tuži u mEliciju.

  12. мене одробија кад ме пандур заустави и нађе у гепеку мртве кучке замотане тепихом.

  13. Е да, такође ме одробија кад је силујем, запалим и закопам онако полуживу, а она се у стилу Уме Турман из "Кил Бил"-а део први искобеља из земљурине и оде па ме каже мами и тати.

    Додуше, тад ме њен тата одробија.

  14. Nije to toliko bitno, ali više volim visočije, 175cm +, po mogućnosti. Ali, da se to srediti. Gore je kad ima osobine koje je Džimi odlično opisao u linkovanom komentaru.

    Sve se da pronaći, mislim da sada ima čak i više visokih nego niskih devojaka, mada me nemoj držati za reč. :)
    Izvinjavam se ako ti scena deluje ziljavo, ja volim te stare filmove i neku dozu elegancije. :)
    Eto, recimo tu se i ja slažem, sa šminkom ne treba preterivati, nisam mogla da shvatim kad su mi prebacivali što sam stavila samo senku za oči i očešljala kosu bez pravljenja frizura i koječega kada smo se slikali za maturski album. :/

  15. Не бих да јој кварим тако лепо лице.

    Metak u čelo... Neće da kvari, bude ki neki modni detalj.

    Е да, такође ме одробија кад је силујем, запалим и закопам онако полуживу, а она се у стилу Уме Турман из "Кил Бил"-а део први искобеља из земљурине и оде па ме каже мами и тати.

    Možda grešim, ali misim da se u drugom delu iz zemnje iskopavala. Pazi se, uvek pitaj da li je lik iz filma, zna karate, pajkam ili Sajonka. Te će ti jebat mater. Drž' se običnih.

  16. Још ако је Индијка, да јој проширим ону тачку посред челенке.

    Могуће, нисам глед'о одавно то па се и не сећам баш. Погрешио сам са овом једном, испитаћу терен мало боље следећи пут!

  17. мене одробија кад сморена иде по овој теми и одговара на сваки пост.

  18. Uvek ponesi injekciju fenitoina, za svaki slučaj ako se mnogo koprca... Provereno radi i ima da joj smiri svaki mišić. Malo se pretvaraj da imaš epilepsiju da je nabaviš kobajagi za sebe, pa ondak koristi za žemske. Nadam se da sam pomogla...

    I... je l' to neko izmenio ime ove teme?

  19. мене одробија кад сморена иде по овој теми и одговара на сваки пост.

    nadimak, valda nešta govori, ne?

  20. Фала на саветима, придржаваћу се...

    Па шта мислиш што пишемо шта нас ОДРОБИЈА? :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.