Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. brzi ste,ostade mi sva pisanija in d bekjard,ololo!

  2. Одбијају ме глупе девојке. Волим паметне.

  3. Спем кру из каминг фор ју. Кхм... Каминг ипак не, то мораш сама или са неким галантним господином. лололо

  4. Kad se riba zgražava vulgarnih reči, psovki i prdenja. To mi deluje potpuno sterilno.

  5. Mada bojane ne valja ni druga krajnost kad riba praktikuje gore navedeno :)

  6. YeahBatch
    Одбијају ме глупе девојке.

    А видиш бураз, мене ове паметније чешће одбијају, ваљда провале с ким имају посла..

  7. Срна
    brzi ste,ostade mi sva pisanija in d bekjard,ololo!

    viđali smo šta ne voleš, idolu :)))

  8. a,dobro je,dobro je,da mi duša bude mirna!lololo
    ima i post posle,odgovor bebopu.
    i da,ne volim kad mi neko histeriše u napetim situacijama,tad sam obično laganica,mene stigne kasnije,ali bar rešim kaos kad treba.

  9. Kad je ružna, debela ili baš baš glupa.

    EDIT : Ustvari ne glupa, ako je lepa, ne odbija.

  10. Кад се понаша као типично женско.

  11. највише ме одбија од батина

  12. Кад се понаша као типично женско.

    Или "осећа се као жена у ствари је мушко". лололо

  13. ništa. baš ništa.

  14. E, kad vidim tipove da piju ove sokiće sa ukusom piva....ne razumem.

  15. Kad muško ima ženske, nežne i male šake i prste.

    Aj ne kenjaj! Da te pomazi po faci neko sa tvrdom rukom punom žuljeva ukenjala bi se i naježila.

  16. Неш се ти удат..

  17. Неш се ти удат..

  18. Masna kosa s razdeljkom.

    А масна коса без раздељка може?

  19. кад форсира 'значи' 'типа' 'екстра' 'као' и сличне поштапалице и кад има ретардиран глас и ако брбља много или ако се смеје као да има астму или пак кад се кинђури много ко циганка или кад има нокте као радница у бутику или мала уста или гадну косу досадну равну или ако има црногорски нагласак

    и ако не слуша блек сабат

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.