Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Glupi, površni i drveni momci, mamini i tatini sinčići, nepreduzimljivi, mlitavi, kenjkavi, šonje, oni 'bez petlje', oni koji me se plaše, jaki na rečima na delima nikakvi. Hvalisavci, laskavci, materijalisti, oni koji samo GLUME da nemaju dušu i da im ne mogu ništa. O da, ženomrsci koji jebu a poriču žene kao vrstu.

    Neoprani zubi.
    Masna kosa s razdeljkom.
    Kad muško ima ženske, nežne i male šake i prste.
    Kad je pederast.
    Kad me poredi s bilo kim.
    Kad me poredi s njegovom mamicom, sekom i tako to.
    Neodlučnost.
    Pasivnost.
    Neenergičnost.
    NADMENOST ponajviše

    Značo vako; Tebi treba neko pametno siroče, po mogućnosti hrabri i iskreni građevinski preduzimač, kome pare nisu važne, a nije ni sam sebi važan. Važno ti je da voli žensku dominaciju u krevetu. Mora da bude katastrofalan glumac i ne previše pričljiv, ali kad treba da odigne prednji kraj od Fapa da to bez problema uradi. Dalje, može da bude i bez zubi i ćelav, sa rukama ko lopatama, da nema pojma o poređenju i metaforama. Važno je da ide grlom u jagode, alo kad ide da ide onako bezveze.

  2. Ja ću te oženini. Imam grubu desnicu od teslačenja.

  3. Ja ću te oženiti. Imam grubu desnicu od teslačenja.

  4. Ja kontam da može da me odrobija samo ako me rokne i osude je.

  5. - meni ženska i glatka ruka na mom licu ne treba. E tako. Ako si neki mlitavi profesorčić koji se ne dotače ničega sem olovke - naravno da te buni šta sam napisala.

    Ščuo profesore!? Ne'š jebat !

    šta mi koji kurac stajete na kurac kad je ovo tema za zezanje i sl?

    Jer tražiš rudara sa završenim faksom i bankovnim računom koji će situaciju držat zanimljivom.

  6. Jer tražiš rudara sa završenim faksom i bankovnim računom koji će situaciju držat zanimljivom.

    Хахахахах, преплаках

  7. Udaj se za mene. Imam 6 hektara zemlje, crnica puna humusa, 3 traktora, 2 motokultivatora i kombajn, sve u fulu.

  8. I skeptičku jamu da moja ljubva ne dobije skepsu od svinjskih govana.

  9. S kim se mačujete?

  10. Хахахахах, преплаках

    Idi po maramice, sad će ti poteći i sline.

  11. Кад је надмена.
    Кад је много мршава.
    Кад има онако црне очи и облик фаце к'о нека Туркиња. Као она водитељка са Пинка што води прогнозу. Марија Егеља ваљда.
    Кад се облачи као хулиганка, најк, шушкавци и остале пичке материне.

  12. Ахахаха, већ су кренуле, натјерала си ме да ти читам и остале постове, добра си, свега ми

  13. кад брише своје коменте после расправе то је тако педерски

  14. Nafurani i plitki sportisti, a najčešće su to fudbalerčići koji briju noge i furaju uske bodi majice.
    Dežurni klovnovi koji na sve imaju komentar i osuđuju i sprdaju svakog. Nekako su mi muškarci koji previše pričaju ženskasti.
    Mrzim one opsednute brzinom, nekim nafuranim načinom života, fazon ne udubljujem se ni u kakvu temu, moja životna misija je da nalupam što više recki, fak jea.
    To onako uopšteno kod muškog pola. Kad je reč o zaljubljivanju, ne može da mi se svidi nesiguran dečak. Jbg, volim kad je malo arogantan i umišljen, al' ono, da ima dovoljno ineteligencije i šarma kao pokriće.
    P.S. Vidim da ovde mnogi spominju neugodan telesni miris. Mislim, naravno da je to odurno, ali s kim se vi to družite jbt? Ja sam u životu znala samo jednu likušu koja se osećala na znoj, i to samo jedan određen period. Kapiram da imam sreće što nisam puno naletala na takve.

  15. P.S. Vidim da ovde mnogi spominju neugodan telesni miris. Mislim, naravno da je to odurno, ali s kim se vi to družite jbt? Ja sam u životu znala samo jednu likušu koja se osećala na znoj, i to samo jedan određen period. Kapiram da imam sreće što nisam puno naletala na takve.

    То гледамо овако у пролазу, бар ја.

    Уђем у бус, дође ми риба нашминкана, кило пудера, утегла се, а руке, далеко било, око ноката глиб, и џаба њој то лицкање и мазање кад је глибна.

  16. odbija me kad nema u ochima.. ono neshto..
    .

  17. ЛОЛОЛО кад зрачи

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.