Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Чекај, то онда значи да си ти женско ако је супротан пол онај који има курац и муда.
    ШЕКА НЕМА ПИШУ, ЈАЈА МУ СЕ ЊИШУ

  2. (el sam ja postovala već ovde? jesam? nisam?)

    odbija me nedostatak smisla za humor, samoljublje i mizantropija. (i ono, prljavi nokti, zadah iz usta, opšta vrljavost, i tako to...)

  3. Jebeni razmak izmedju prednjih zuba! IDI KOD ZUBARA KOBILO, taj razmak nije stvoren da bi ti cigaru gurala ne jebo te ja!

  4. То је баш сехи.

  5. Кад се риба понаша к'о ортак.

    Онај фазон:

    А тебра боли ме курац за ту фуксу оно, пишала је у гаће док сам ја хасала мујспер

  6. Kako si tupav lebtijebem. Trandže dečko.

  7. Kod suprotnog spola mi se ne sviđa to što se previše kurči.

  8. Mlohavost i mlitavost duha (!) , nedostatak entuzijazma za bilo čim, fatalizam (kuku, lele, jao..), vaskolika uspavanost i celokupna upuvanost .

  9. e meni se desilo nešto zanimljivo pre neki dan.
    slučajno upoznam tipa, igrom slučaja popričamo malo...on u nekom radnom kombinezonu, sav od nekog maltera...lepo izgleda dečko, tu je taman '74-'75 godište...
    i u toku tog naivnog flerta ja ga upitam jel tu na nekoj obližnjoj građevini fizikališe, da svratim, ponesem osveženje i tako to...
    on me onako pogleda i kaže : draga moja, nisam ja fizikalac, ja sam mašinski inženjer i popravljam roditeljima kuću, a radim u ozbiljnoj firmi, imam 25 podređenih...

    i ja tu zanemim i izgubim volju za daljom pričom...
    ukapirala sam da me odbijaju školovani.

  10. Mene odbija kad riba ima veći palamar od mene.

    EDIT:
    I da, ako je vidim đe jede burek, mogu da joj leptiri iz, da 'prosti ova učena omladina, pičke izlaze meni će ona uvijek biti gadna i masna nekako.

  11. Koliki je jaz između poslednja 2 posta... uh

  12. koji si ti lik...sme da jede burek, al da se krije, ti da ne vidiš?

  13. Ма одбило те што је тако надуван... Мсм оно ја сам фаца иам 25 подређених... Ма иди бегај...

  14. Može što se mene tiče da snima za "Naughty America" ako ja i selo ne znamo.
    Ukus bureka pritom mora nekako da zamaskira ako će da se primiče na manje od 2 metra.

  15. kad ima dva klitorisa to očima ne mogu da vidim

  16. TAJ RAD ENEMY... jbt, meni bi sa svakim bio završen razgovor kad bi rekao da ima podređene ili kao imam radnike...

  17. ma jok bre, nije on to rekao tim tonom, isto je cvrkutao, bogznakako zove na kafu...posle mu samo nije bilo jasno što ga otkačih.

  18. pa kako drugačije da kaže? imam 25 šefova? ili imam 25 jednakih meni?

  19. Realno burek i pljedže odbijaju.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.