Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Treba da kaže da ih je 26 i da je on prvi među jednakima.

  2. Petar Pan Pezo$
    pa kako drugačije da kaže? imam 25 šefova? ili imam 25 jednakih meni?

    A da uopšte ne kaže?

  3. A brate rekla mu je da je fizikalac pa ono, morao čovek da povrati balans nekako lololo. Mislim nije morao baš te brojeve da pominje.

  4. Tako ja dok sam fizikalisao, sretnem neku milfaru tegli neke cegere. Ja uhvatim one torbetine, popenjem ih 3 sprata, ostavim ispred vrata, i usput dok sam nosio ona me pita u fazonu sta ima, ja joj kazem da se skuplja kinta za skolarinu, i ona mi kaze " mene si nasao da podjebavas, evo ti kinta idi kupi pivo" i tutne mi 200dindzi u dzep.

    Ja ostao ko popisan. Da mi je bar picke dala, pa bih joj i oprostio spustanje.

  5. Hahahah, al ti je šuknula matora.

  6. meni samo bio simpatičan dok sam mislila da je fizikalac, nema vajde od ovih što su ceo život držali knjigu...

  7. kad ima dva čmara to mi je ogavno ne mogu očima da vidim

  8. Зашто ми при помисли на ове приче са физикалцима и авантурама са њима прво на памет па'ну порнићи?

  9. zato što si ih previše pogledao...

  10. Puzzlefox
    Зашто ми при помисли на ове приче са физикалцима и авантурама са њима прво на памет па'ну порнићи?

    Da znas. Evo dok sam procitao ovih par postova,vec sam zamislio jedno 10ak scena sa kosmopolitankom.

  11. meni samo bio simpatičan dok sam mislila da je fizikalac, nema vajde od ovih što su ceo život držali knjigu...

    Niđe veze lololo.

  12. A zene se pale na te majstore, vodoinstalatere, keramicare, fizikalce. Valjda im prija da ih neko povreme otrese ko mistriju.

  13. nema vajde od ovih što su ceo život držali knjigu...

    Uh dobro je, nisam bibliotekar.

  14. Koji je ženski pandan fizikalcima i ostalima koje si nabrojao?

  15. Sobarice i bebisiterke i medicinske sestre...

  16. spremačice i čistačice u školama

  17. zato što si ih previše pogledao...

    Погледао сам довољно да могу лако да направим разлику између Јапанке, Корејанке, Кинескиње и Тајланђанке.

    Da znas. Evo dok sam procitao ovih par postova,vec sam zamislio jedno 10ak scena sa kosmopolitankom.

    Ја дотичној нијесам дао главну женску улогу у сценама које су ми прошле кроз главу али сам ове грађевинарце замислио у плавим комбинезонима са жутим капама и сви напуцани и обријаних, да 'простиш, јаја.

    ЕДИТ: Заборавили сте поменути секретарице и професорице. Оне су ми омиљене. Генерално све наочарке са добром грезом.

  18. Sobarice i bebisiterke i medicinske sestre...

    Ako je ovo, onda ih razumem, a ako je

    spremačice i čistačice u školama

    ovo, ona im se poserem u fantaziju lolo.

  19. и сви напуцани и обријаних, да 'простиш, јаја.

    Stvarno nema vajde od ovih što su ceo život držali knjigu.

  20. Коматино, овај један бубач што је са мном чколовао је тврдио да длаке на гениталијама дају неку посебну чар сексуалном односу. Вјерујем да је доље фурао Че Гевара из постреволуционарских дана имиџ.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.