Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Preterano glasno smejanje...

  2. Sudska zabrana prilaza na 100m, inače je sve ok.

  3. Pročit'o sam prve tri strane i došao sam do zaključka da se ovdje puno palamudi. Sve to stoji za nerviranje i to, ali kurac ne pita. Koliko god da cura ima osobine koje mrzim, ako je dobra pička izdržaću, jebaću je par nedelja, mjeseci i onda kad naleti neka sa dobrim osobinama, a da nije gabor, nabit' nogom nizulicu prvu i krenut' sa ovom.

    Naravno, ovo je teoretski, još nisam uspio da izvedem u praksi.

  4. Kad se ispostavi da nije suprotnog pola. :(

  5. Ako ne zna da skuva dobar pasulj.

  6. Kad ne zna da savije sarmu.

  7. Kad ima ružne prste na nogama.

  8. Kratki prsti na rukama, neuredni nokti, nepravilan hod, ono širenje mafijaško, vikanje. Samo neka se ponaša normalno i neka hoda uspravno, ne pogrbljeno. Eto to dvoje je pokazatelj i da li je pametan.
    EDIT: Dokazivanje u društvu (ko može više da popije, ko je imao više djevojaka...).

  9. ko je imao više djevojaka

    Pa o čemu drugom da se priča kad se popije, kol'ko nam je krmača oprasila? :)

  10. Razumijen ja da pričate, Grujo. Ali ne razumijem nadmetanje i laganje zbog nadmetanja. :)

  11. crnigrujan
    ko je imao više djevojaka
    Pa o čemu drugom da se priča kad se popije, kol'ko nam je krmača oprasila? :)

    Kod nas je trenutno tema u pijanstvu "Sise", odavno je ta tema, ne znam da l' se ikad menjala.

  12. Ali ne razumijem nadmetanje i laganje zbog nadmetanja. :)

    Svašta, pa kako da se nadmećemo istinom :)

  13. Eto to dvoje je pokazatelj i da li je pametan.

    > имплицира да памет зависи од усправног хода

  14. > имплицира да памет зависи од усправног хода

    http://www.youtube.com/watch?v=GxDI3s21yf8

  15. Имам утисак да ће овај направити нову теорију која ће уздрмати физику из темеља.

  16. Имам утисак да ће овај направити нову теорију која ће уздрмати физику из темеља.

    Možda i neće, ali mislim da će u svakom slučaju jebati.

  17. Kad mi ispuši kurac i ne ponudi se za još jednu turu.

  18. Bled ten,ogromni zubi.

  19. dugi nokti na rukama, jos sa nekavim sarama od laka na njima, i jos par stvari, ali mrsko mi nabrajati :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.