Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Odbija me to što sam ružan. Da sam lijep ne bi me odbijale.

  2. kad priča seljačkim naglaskom, kako me jebeno iritira to, mož odma dode

  3. кад имам веће сисе од рибе

  4. Odbija me njezina lepota. Inače, da nije tako lepa ko bog, prišao bih joj odmah.
    Ustvari, ništa me ne odbija (odrobija).
    Jednostavno je volim, kao i ona mene.
    Izgaramo u ljubavi.
    Dok se ne ispostavi suprotno: zajebaće me moj najbolji prijatelj dok budem bio na poslu (a znam i koji je). Sve ono na šta smo se zakleli, pašće u vodu. Svi doživljaji će se oskrnaviti zbog jednog glupog seksa sa nekim drugim (obično sa najboljim prijateljem, a to je još gore).
    Ne volim neverstvo!
    Zašto je ne čuvaš kad je toliko voliš?

    Neko je ljubomoru još davno definisao bolje nego što bih ja umeo u ovom tužnom času: "Nepotrebna zabrinutost za očuvanje onoga što se može izgubiti jedino ako nije vredno čuvanja".
    Ambrose Bierce

  5. дафак? како је теби недобро брате

  6. Глупост. И обичност. И јебено претеривање са шминком (посебно мрзим пудер за лице, то је ужас живи, чак и кад га не ставе пуно). А нервира ме и када се стално жали како је дебела/мршава/висока/ниска, ужас, какве год да су, нађу нешто карактеристично на себи и жале се како су ружне због те особине.

  7. ako sluša narodnjake D:

  8. Јебене тренерке, то ми јако иде на курац. И мајице са америчким заставама, то још више. Еј, брате, од свих свецких застава ти нађеш американску, па јеботе бокте јебо која си интелигенција.
    И нечитање књига.
    И плава коса, али она баш светлоплава што вуче на белу. Она обична океј.
    И кад иде у соларијум много. Ма шта много, уопште..

  9. ako sluša narodnjake D:

    Која површност и непознавање музике, немам речи... па знаш ли ти да си овиме увредила и величине као што су шабан шаулић или јашар ахмедовски? па немаш појма.

  10. Анчи, напусти сајт.

  11. Kad mi kaze da mi smrdu noge a u stvari njene vonjaju samo neć da prizna !!!
    Zezam se, kada je devojka uobrazena, kada konstantno za sebe govori kako je lepa, kada omalovazava druge ljude...

  12. не волем кад је девојка непристојна и када облачи треше и микриће
    јеб'о би', ал' не би' шетао

  13. Кад је стално нешто боли, мало ноге, мало стомак, мало глава, руке, сви делови тела па тако укруг. Рађе би био с неком бацачицом диска него с овима што стално кукају. Оне бар немају тих проблема.

  14. Имају, али не плачу као пичке.

  15. kada konstantno za sebe govori kako je lepa

    То је мени непознат ниво уображености. Никада ниједну девојку нисам чуо да за себе говори да је лепа, колико год уображена била. У хромозомима им је бре да воле да им момци причају како су лепе, а да саме то никада не кажу. Ако стварно постоји таква караконџула, пих. Драго ми је што је нисам упознао.

  16. мене миџети одбијају! башбаш! не кажем да не бих мулицу повео на своју јахту, али никад не бих могао ђецу да јој направим!

  17. ako previše puši i pije, ako je izgreban lakt na noktima, ružna stopala, raščupana kosa...

  18. ako previše puši

    ovo ne postoji

  19. nem pojma al mene odbija jako jaka i loše upotrebljena šminka. Takođe i masna faca. Ono kad se sija
    blaaargh

  20. Mrzim kad provališ da je osoba koju možeš da muštraš i naređuješ joj, kad ne poštuje sebe. I kad ne može da te prati, ako ne u piću, ono u priči. Kad je pokorna i/ili glupa. I kad je suviše normalna, tipa "ovo valja, ovo ne valja". I kad nije luda. Odmah splasnem.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.