Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Pa ako nesto ne znas, to ti je automatski novo. Koliko god bilo "blisko" i osnovno.

    sada oces da mi kazes da je menjanje sijalice neka velika novina?primera radi...nije novo,vec nisi naucio,ne treba ti.ja sam vise ciljao na stvari koje moras znati da bi samostalno funkcionisao,a dosta ljudi ih ne zna jer uce"druge"stvari,a ne znaju osnove.

    , razvačiš kore za pitu

    ovo je najbitnija stvar na svetu.

  2. razvlačiti i razvijati su 2 potpuno različite stvari :D

  3. razvlaciti jazavca i razvijati kore za pitu nisu ista stvar

  4. e,jeste.najbitnije je da se zna spraviti domace kore preko celog astala,pa ih filovati...posle ih rolas u okruglu tepsiju.e,to je rad...pored fizckih karakteristika kao sto su pogled i osmeh i dobrog dupeta,preko otvorenosti,drzueljubivosti,pravljenje domace pite je najbitnija sporedna stvar,mozda cak i primarna.

  5. Au čvore, gde ti ode, devojka je samo rekla da ne razume ljude koji su zatvoreni za nova iskustva, koja su po njima glupa i dosadna, iako ih nikada ranije nisu iskusili i probali, i našla je odličan primer za to, jer sam baš nedavno imao raspravu o tome sa društvom, odnosno zašto neće da idu na skijanje.
    Ne ide im se jer ne znaju da skijaju (pa normalno kad nikad nisu probali), misle da im se to ne bi svidelo (nikad nisu probali, alo) i plaše se da će slomiti nogu (ajde ovo kao ok, mada isto tako može da ti se slomi noga kad voziš auto i doživiš udes).
    Ili taj fazon za klizanje, ajde da odeš i probaš kako je, probaš par puta, vidiš ne ide, ne sviđa ti se i ćao. Nego ni to ne smeju jer se plaše da će slomiti nogu, ruku, kičmu, glavu, a i glupo im je da se blamiraju i da padaju pred ljudima, jer će im se svi smejati. jbt

  6. Hvala. Imas pivo od mene. Spasao si me mucne i besmislene rasprave, Dukka.

  7. duka,a moja poenta price je da su svi ograniceni,pa cak i oni koji seru drugima da su ograniceni.jer ne mozes prihvatiti bas sve i svakog.kasnije je otislo sve u nekom drugom smeru.al lepo ti ide advokatura.
    midori,ja sam ogranicen jer sam tebi rekao da si i ti u nekim stvarima ogranicena i ne bi zelela da ih probas.

  8. Midori
    Kako ne. Dolazim sa neiscrpnom zalihom domace prsute i ajvara.

    Uzimam te onda. Samo jos da ti pristanes i to je to.

  9. Cvor, idi jebi nesto, bice ti lakse.

    Samo jos da ti pristanes i to je to.

    Aaa, ne, ne, to moras sa ocem mojim da ugovoris.

  10. А пасуљ, Мидори?

  11. Eh, sad, mnogo trazis.

  12. Ае бре знаш да развијаш и завијаш тијеста, а пасуљчину не знаш да скуваш.

  13. Aaa, ne, ne, to moras sa ocem mojim da ugovoris.

    Ima pesnicu ko far od FAP-a.

  14. Da se i to nauciti.

  15. А овај ћаћа, што, он јак нешто, је ли, опасан?
    Има ли ловачкУ?

  16. Pa nego

    Ima pesnicu ko far od FAP-a.

    Lepo receno. :D

  17. Џаба њему и да има песницу кол'ко кућа кад га она отегне док ја утекнем

  18. A nece on da bije. :3 Valjda.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.