Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. BRKOVI I ČMARNE DLAKE

  2. BRKOVI I ČMARNE DLAKE

  3. ODBIJA ME KADA SE PONAŠA PREVIŠE SLOBODNO. JA JESAM LEVIČAR ALI IPAK NE PODRŽAVAM NAKAZNE FRIZURE ODEVANJE OGAVAN VULGARAN REČNIK ALKOHOLISANJE DEVOJAKA. MSM NA ČEGA LIČI CURA KOJA ISPIJA PIVČUGU IZ FLAŠE I POVRAĆA PO ULICI NEDOLIČNO SE PONAŠA

  4. Cvor, idi jebi nesto, bice ti lakse.

    probaj i ti,bice ti lakse.

  5. Kad stenju dok puše kurac.

    Ono, jebote, šta sereš, kao sviđa ti se?

  6. probaj i ti,bice ti lakse.

    Nisam ovde ja ta koju drma nejebica. Meni je sasvim lepo i lako. :)

  7. Kad me prijavi u miliciju hehe (izvinjavam se ako je neko vec prosuo ovu foru).

  8. Nisam ovde ja ta koju drma nejebica. Meni je sasvim lepo i lako. :)

    kapiram.studiranje je skupo.

  9. Ау, какав шуууууук....

  10. Arogantna, drska i misli da je uhvatila boga za muda, ostalo nebitno

  11. kada nose one satro versace ili dolce i gibana torbe,a vugle se po autobusima sa penzosima.to mi vise smesno.a i one sto bacaju pare na te gluposti.

  12. kapiram.studiranje je skupo.

    Ne kada si na budzetu.
    EDIT: To je bilo nisko i glupo, cak i za takvog nejebaca.
    EDIT 2: Ali nastavi da jedes govna, mozda se smilujem i porazgovaram s kojom koleginicom sa SF, da nas sve spase tvojih random proseravanja.

  13. Eh, što ja nisam imao drugarice koje su mogle da porazgovaraju sa koleginicama...šmrc...

  14. Au, sad bih i ja počeo da jedem govna, ako ćeš već neke drugarice da mi propišeš kao terapiju lolo

  15. Nekako ne verujem da ste vi vec dosli do Cvorovog stadijuma gde vam zapravo treba posrednik da nadjete zabavu za pare.

  16. Ono, realno, ja i ne bih nešto smeo da se "zabavljam", al' bih voleo makar jednom u životu neko meni nešto da posreduje, više mi je kuka od ljudi koji nešto traže od mene!

    E, da - i to me odbija kod polova.

  17. Шта је СФ кои курац? о.О

  18. Нека секта гарант.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.