Prijava

Ili ti, šta vas može maksimalno privući kod suprotnog pola.. Suprotna tema od: http://vukajlija.com/forum/teme/30576-sta-vas-odbija-kod-suprotnog-pola
Dakle, neki gest, razmišljanje, stav o nečemu, izgled ili bilo šta drugo što bi vas nateralo da izgovorite ovu rečenicu...

Mene lično dosta privlače devojke koje prate sport, pre svega košarku i odbojku..
Gotivne su mi i one koje piju pivo..
Fine su mi i one koje znaju da se lepo obuknu, onako jebozovno ali ne i kurvanjski, ljetne haljinice i to..
Fin bi plus bio i da ima profil odje, jes da takvu još nisam upoznao...
I još svašta nešto, dodaću...
Aj sad vi:

Slušaju Radeta Lackovića i rukama jedu jagnje koje još nije skinuto sa ražnja.

Da joj stari drži streljanu i da je nepokretan. Dajem kuću i njivu za tako nešto.

Ако уме да ме насмеје, већ је успео да ме заинтересује.

Да је весела, онако забавна, да подјебава остале, да само нешто прича, да се смеје, да може човек се ложика с њом. Смара ме страшно кад је риба онако досадна и само ћути и бива добра пичка.

Da je svoj covek da se tako izrazim, ima svoje stavove, obavezno ponekad tera uz sistem i da ponekad pokaze odbojnost, to sve kad se spoji pa jos da je lepuskasta..:)

Privlaci me kad devojka prati sport, posebno fudbal. I, da, velike sise.

Duhovit.Visok.Plav.Udajem se :)

Ja sam dobila sve što sam poželela. Lep osmeh, iskrenost, požrtvovanost, ljubav, snažne ruke i telo, duhovitost, razumevanje i td. :)))

simpatičnost i da zna da mi odgovori (pametno)

dobro dupe i sportska butkica prije svega

Mora dima dupe, ono prav žensko, golemo i oblo.

I da je zajebant.

Sve ostalo nije bitno.

Da, dupe sam zaboravila.I da nije mrsav.I da je ambiciozan.I da se lepo smeje. E, ako moze neko takvog da mi napravi,bila bi' mu zahvalna.Do tad cu da kupujem macke i spremam se za stare dane :)

Može da izgleda kako god hoće, to nema nikakve veze sa seksipilom koji neko ima u sebi ili ga nema. Dakle, da izgleda kako god, ali da ona bude zadovoljna svojim izgledom.
Mentalno...može da bude kakav god hoćeš tip čoveka, ali da ume da to bude udvoje.

To bi ukratko bila bilo koja idealna žena.

taRara kaži dragička :)

SXTO SE PRAVITE FINI JEBACXI?

privlače me dobre sise i dobro dupe a o ostalom možemo da pričamo posle sexa.

Slažem se sa Vučicom, ali da nastavim ovo njeno ITD...
E još samo da je romantičan i da oće više od jednom dnevno, metnula bih ga na ikonu xD

Da nije baš skroz živa.

taRara kaži dragička :)

ma jel moguce??? :)))) Cekaj, ti zapravo znas nekog takvog ? :)

Да нема курац. Обожавам рибе без курца...