Prijava

Da su žene uglavnom sve veliki materijalisti.

Nek to priznaju žene koje su veliki materijalisti.;)

Materijalisti u smislu da kupuju sve što je potrebno za kuću i ukućane i čuvaju muževljevu platu da ne bi potrošio na gluposti. :))
Eto zašto Petar ne voli žene materijaliste. On bi celu platu za sebe. E nema, ima da dobijaš od žene 300 dinara dnevno i još da moliš za još. :)

A muskarci nisu? Jesi ti gadljiv na pare?

Jao daj ajde, ne pravi se nevešta tako.
Nema devojčice koja nije maštala o princu koji će da joj kupuje sve i svašta...od njegovih para naravno.

A i šta je sad to problem priznati da su ženske osobe veći materijalisti od muškaraca u globalu. I ne može sad niko da kaže ''ne možeš tako da generalizuješ bla bla'' kad je tako.

Zavisi Petre kakve vedžajne tražiš... jebeš ga, takve ćeš i da nadješ... ima cura lakih na novčaniku, a nisu buržujke.

naravno da ima, al ih je jako teško pronaći da se ne lažemo.

Kojoj zenki treba muzijak koga ce ona da vucara kroz zivot?Nikad ne bih mogla da se razmnozim sa nekim i ocekujem da cu ziveti od ljubavi,a deca od vazduha.To je utopija. Ako me tako nesto cini najvecim materijalistom, onda jesam i bolE me.

Nema devojčice koja nije maštala o princu koji će da joj kupuje sve i svašta...od njegovih para naravno.

Ja o takvom princu nisam mastala. Tata mi je kupovao sve:)

A i šta je sad to problem priznati da su ženske osobe veći materijalisti od muškaraca u globalu. I ne može sad niko da kaže ''ne možeš tako da generalizuješ bla bla'' kad je tako.

Ne mozes.Znam X primera muskaraca koji parazitiraju.Vrlo plitko gledas na stvari.

Zna on...rekla sam mu danas :) Prepoznaće se.

Mnoge žene se ponašaju kao da samo one imaju pičku. Mnogo su zahtevne, samo ne kapiram čime misle da zaslužuju sve to što traže?

Gotovim i cure koje znaju da spuste, da odgovore drčno... Mrzim one koje se cerekaju na svaku foru, svaka joj hi hi..

da cu ziveti od ljubavi,a deca od vazduha.

a ti si nesposobna da zaradiš? Jel misliš da bi tebe tvoj muž ostavio kad ne bi imala ni dinara, il bi te vukao kroz život? zašto onda ne može da bude i obrnuto?

A i ovo nije ono na šta sam ja mislio u svom prvom postu, konkretno sam mislio na to da će lik sa brdo para ako iole liči na nešto uvek imati pičotine oko sebe, zbog čega je to? da nije možda šarmantan?

:-)

Ništa niste ukapirali od onoga što sam napisao...

energija,kad ti neko prosto zrači,privlači te time i isijava,no se.
i da ma kakvu glupost odvalio,uradio u društvu,na ulici mene nikada ne bude sramota zbog njega.

:-)

Ništa niste ukapirali od onoga što sam napisao...

Ja sam ukapirao! :diže dva prsta:

Znam X primera muskaraca koji parazitiraju.Vrlo plitko gledas na stvari.

Tipičan feminizam, ni u kom slučaju ne priznati da su žene u nečemu gore od muškaraca...u najgorem slučaju smo isti u nečemu, a neretko žene poseduju i mnogo bolje osobine...ma daj...

a ti si nesposobna da zaradiš? Jel misliš da bi tebe tvoj muž ostavio kad ne bi imala ni dinara, il bi te vukao kroz život? zašto onda ne može da bude i obrnuto?

Opet nisi razumeo.Ja nisam niti cu ikad biti domacica.Shvatio si opet onako kako tebi odgovara. Ravnoteza je najbitnija.

mora da nosu tango gačice

Ravnoteza je najbitnija.

A kad se nadju dvoje sa poremećenim centrom za ravnotežu? :)

Tipičan feminizam, ni u kom slučaju ne priznati da su žene u nečemu gore od muškaraca...u najgorem slučaju smo isti u nečemu, a neretko žene poseduju i mnogo bolje osobine...ma daj...

Pogodak.Ja sam feministkinja najveca.Nosim siroke kosulje,pljujem po muskarcima,nemam sise i lezbejka sam.Bas si profajler,svaka cast.

A kad se nadju dvoje sa poremećenim centrom za ravnotežu? :)

Kako si znao da je moja poremecena? :)))))

Opet nisi razumeo.Ja nisam niti cu ikad biti domacica.Shvatio si opet onako kako tebi odgovara. Ravnoteza je najbitnija.

a reci mi po tebi šta misliš, jel više ženki koje oće da imaju bogatog muža i ne radi ništa, ili je više likova koji bi da budu paraziti, a da imaju ženu buržujku?

Prvo što nijedna koja ima pare ne bi htela da bude sa nekim goljom koji nije već situiran...a s druge strane koliko ima primera gde su žene bukvalno paraziti

Hahahahahahaha, oko Petra se motaju paraziti od žena. :))) On nije upoznao neku koja će iskreno da ga voli :PPPP