Prijava

Duga negovana kosa. Plava kosa. I plave oci. Da zna da postuje dzentlmene onako kako samo dame umeju, da zna da se sali, da se ne femka i prenemaze. Da zna sta hoce, jak personaliti me pali strasno.

TaRara
Kad moje noge otvore temu o njima, slobodno ih pitaj :) Do tad, ne pregovaram sa teroristima.

decxko trejdujesx pojene za noge...

Da nas opuštaju iste stvari i da izgleda lepo. Meni dosta

Мелансиа преЦедник!

Nikakvi kriterijumi. Jel to to? To to. Goni. Samo ono nešto :D

Уф каква је плодна... кад би се испишо по њој, родила би

Da je zgodna, pametna, duhovita, dobrodušna i sluša Draganu Mirković. Kud ćeš bolje?

Da želi trisom sa Radetom Lackovićem. Da ima baja sa kim da se ljubi dok me plodi.

Elem
Sviđaju mi se štreberski nastrojeni likovi, pomalo smotani, oni što se izbezume kad im se obratim a posle se za takve obično ispostavi da nisu smotani ni malo.
Sportisti, ali ne preterano nafurani i nabildovani.
Primetila sam da je plus ako nose cvikere, to mi je valjda nekakav fetiš.
Ako ne voli životinje i nema kućnog ljubimca s takvim ne bih ni da razgovaram.
Volim kad je dečko sušta suprotnost mene jer smatram da se suprotnosti privlače i u takvim vezama nikad nije dosadno.
Mada u suštini najvažnije je da lik bude flegma i da ne ulazi u rasprave sa mnom jer iz nje neće izaći čitav i naravno da ima jake nerve da bi podneo moje histerije i nagle promene raspoloženja koje dolaze nenajavljeno.

Ova pesma je pomalo idiotska kao i sve u vezi Rijane, ne nalazim sexy da mi neko titra jaja i ponaša se kao da sam jedina devojka na svetu, malo konkurencije nije na odmet :)

Mene lično dosta privlače devojke koje prate sport, pre svega košarku i odbojku..
Gotivne su mi i one koje piju pivo..

Jbt, Sunshine, znao sam da si gej :)

Sviđaju mi se štreberski nastrojeni likovi, pomalo smotani, oni što se izbezume kad im se obratim a posle se za takve obično ispostavi da nisu smotani ni malo.
Sportisti, ali ne preterano nafurani i nabildovani.
Primetila sam da je plus ako nose cvikere, to mi je valjda nekakav fetiš.
Ako ne voli životinje i nema kućnog ljubimca s takvim ne bih ni da razgovaram.
Volim kad je dečko sušta suprotnost mene jer smatram da se suprotnosti privlače i u takvim vezama nikad nije dosadno.
Mada u suštini najvažnije je da lik bude flegma i da ne ulazi u rasprave sa mnom jer iz nje neće izaći čitav i naravno da ima jake nerve da bi podneo moje histerije i nagle promene raspoloženja koje dolaze nenajavljeno.

Баба, иако се уклапам у ту причу, мислим и да већина жена прати паролу "зна се шта се јебе а шта се жени (или удаје, јебем ли га)". А можда и грешим.

Vita u pravu si ti ali ko je rekao da mom tipu muškarca nešto fali u krevetu i da će neko naizgled jebozovniji da stvarno odradi poso?

hmmm ja volim kada je devojka susta suprotnost od mene i da nije flegma posto jaa jesam isto tako volim i kada imaj napade histerije i nagle promene raspolozenja posto u suprotnom je sve monotono i dosadno . Volim kada devojka ima ekog kucnog ljubimca jer zna da ceni i pazi i time dokazuje da nije sebicna . Takodje prija mi kada devojka nije smotana vec direktna jer sam ja poprilicno smotan . Da svidjaju mi se visoke devojke koje nisu mnogo mrsave i koje imaj tamnu kosu .

Vita u pravu si ti ali ko je rekao da mom tipu muškarca nešto fali u krevetu i da će neko naizgled jebozovniji da stvarno odradi poso?

Нико, нити сам то оспоравао. Само сматрам да постоји тај транзитни период у животу момка или девојке када су у првом плану површне вредности. Код неких то потраје, јер су кретени. Погрешио сам што нисам прецизирао више :)

Pa dobro, to stoji, svi smo se nekad zeznuli ocenjujući knjigu po koricama :)
Chupavi zaklaću te.

Kao pile ce me zakoljes aaaaa :D

Da me ne gleda kao da sam Veliki Gaz kad u naletu besa kazem "Cukam stranac", i da 'oce pre vino il' vops da popije, a ne da mucka fensi zilj koktelcice, i da bar malo prati sport, fudbal po mogucstvu, eto.
EDIT: Ima jedna 'vaka sto navija za Liverpul, bas kao ja, al' dobra drugarica, nema tu nista od zazivljavanje, trazim jos uvek. :)