Језичке недоумице

  1. Znači, "mi nije trebalo da dođemo..."? Šta znam, napisaše da iz nekog razloga ne bi moglo tako, trt-mrt, na kraju krajeva, neće biti kataklizma ako se omaši, al' kad mi je zapelo. :) Meni je tu trebalo bio sasvim logičan izbor, štatijaznam.

  2. Pazi, uz glagol "trebati" ne treba lična zamjenica, znači bez "ja, ti, mi, vi, oni", to je višak. :)
    "Nije trebalo da dođemo" je pravilno. :D

  3. Немој толико инсистирати на заменици, не треба ти.

  4. A, i to što kažete, uvek može da se iščupa drugačije. :)

  5. имам једну језичку недоумицу: да ли је боље лизати брзо и углавном клит, или сензуално и полако, кружећи и по усминама а и улазећи унутра или пак радити микс ова два? пробао сам све методе и имао успеха и знам да све зависи од рибе и шта њој прија, ал реко можда је ипак један у предности па да форсирам само тај.

  6. све зависи од рибе и шта њој прија

    радити микс ова два

  7. Ovaj Šomi izgleda stvarno jebe.

  8. hrbat, pomoglo bi mi ako bi neko znao značenje i podelio ga sa mnom.

    p.s:gledala sam na netu, niš

  9. хр̀бат, хр̀пта и хр̀бата м (мн. хр̀птови и хр̀бати)

    а. леђа; хрптењача

    б. фиг. планински или брдски гребен, грбина; горњи, задњи или избочени део чега, сличан леђима: планински ~, горски ~, ~ таласа, ~ књиге.

  10. Hvala, Valdemaru, koji rečnik koristiš?

  11. Nači, kome sad moram da pokažem genitalije za odgovor?

    Btw, ako neko ima rečnik sinonima, neka mi preporuči preko pvt-a da ne spemujem.

  12. Valdemar je svojevremeno podelio gomilu besplatnih licenci za srpski elektronski recnik. Njemu pokazi "onu stvar", mene stra' koja je u pitanju.

  13. Ahah, dobro. Hvala:)

  14. Mogu da ti ostavim i link za download, ali ne znam da li mu je ostao koji kljuc za aktivaciju. Opet je tvoja guzica (or whatever) u njegovim rukama.

  15. Не ради тај линк, и та верзија је престала да ради негде крајем 2011. Сад сам начинио нову верзију, али још није програмски заштићена како ваља. Јбг, одбрана од пиратерије... Кад то коначно решим, у скорије време надам се, отворићу тему као прошли пут, па ћу опет поделити неки број лиценци.

  16. Jeeej у то име!

  17. Meni se cini da mi je radio i u ovoj godini, sa'cu da probam, na drugom mi je kompu.

    Edit: Ne radi, kaze da se obratimo proizvodjacu softvera! Zashto si nam to uradio, Valdemare dechxko? Zasto si ispao Vaslinar?

  18. Moram da ga oročavam, zbog SANU, ne daju da se deli okolo trajna verzija. I ova koju stavim radiće do kraja 2013. A dotle će valjda s njima biti neki dil...

  19. Zajebavam se, samo daj, krekovacemo mi to na vreme :D

  20. Заборавио сам да је требало крајем јануара да те цимам...

    Hipnos

    Jeeej у то име!

    + намнаест пута шурнаест па све то на квадрат

    Колико ћемо још чекати, одокативно? Месец, два?

    допуна: неки смо га користили свакодневно, за разлику од неких којима је требало месец и по дана да схвате да не ради више :Р

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.