Језичке недоумице

  1. Hahaha, zamolicemo za DOKAZE, gde je link gde pise "ne radi ti recnik vise"?

  2. допуна: неки смо га користили свакодневно, за разлику од неких којима је требало месец и по дана да схвате да не ради више :Р

    ...и кукали Валдемару чим је прест'о да ради.

  3. Jericho, ne daj se prevariti! :)

  4. OMG OMG OMG OMG, pa jesi videla sta pise u tom postu? Profetski post! :onesvescuje se:

  5. Тек деветог јануара? Пффф, ја послао певете 31. децембра 2011. године у 03:50:47, потврдиће Валдемар.

  6. Jao, jezičari... Koji ste štreberi... Posebno ti, Stiv :P

  7. Јеси запамтила неки Кристинин аватар?

    ...

  8. Разгаламљени филолози, не вадите очи!
    Полако. :)

  9. http://c.asset.soup.io/asset/1157/8220_7627.jpeg
    још једном :Р

    :)

    Није да стварно јебем, али не бирам средства да победим у надмудривању. :)

  10. Dobar avatar :)) Ok, pobedio si... štreberu :P Ne bih više da spemujem ovu temu...

  11. Колико ћемо још чекати, одокативно? Месец, два?

    Пре месец него два.

  12. Je li pravilno reći npr. pismeni dokument umesto pisani?

  13. šta?! ne radi više valdemarov rječnik?!!

  14. Није. Писмен и писан имају различита значења...

  15. Ja сам одмах сконтао да не ради речник, тј. да је истекао, пошто га користим свакодневно, али сам исцимао другара који је програмер, па ми је то средио. Било ми безвезе двапут да цимам Валдемара.

  16. неки смо га користили свакодневно, за разлику од неких којима је требало месец и по дана да схвате да не ради више :Р

    Чисто да укажем на важност оваквог пројекта, као неко ко неје језичар, приметио сам, чини ми се истог дана кад је прест'о да ради, крај овог програма.
    А био је од ВЕЛИКЕ помоћи. Тако да... ако треба да шаљемо неке мејлове притиска САНУ-у, Валдемаре, реци. Пошто, знам да си говорио да је до њих, тај проблем око издавања.

  17. Није. Писмен и писан имају различита значења...

    Pa to i ja kapiram jer ne može dokument da bude PISMEN, pismen je čovek. Ali u jednoj knjizi malo malo pa naletim na takvu neku grešku...

  18. ja nisam mogla da skontam da rječnik ne radi, pošto sam još prije četir mjeseca ostala bez kompa na kojem je bio instaliran, a na ovaj koji sad imam ne stavljam ništa, ne može jadniče da podnese.

    valdemare, napravi neku lajt verziju džast for mi :))