Prijava

Све је ово нормално, шта се чудите. Сад само да нам падне нека Аустрија Беч, да се не мучимо пред групну фазу Лиге Европе.

Zenit, Dinamo Kijev, Ajaks, Atletik Bilbao, Fenerbahče, Milan, Plzenj, Salcburg, Klub Briž, Braga, PAOK, Ludogorec, Krasnodar, BATE Borisov, Everton, Legiju, Marsej, Dinamo Zagreb, Makabi Tel Aviv, Austriju i Midtjilend.

Ovo su vam potencijalni rivali izgleda.

Srećno sve u svemu

Биће гураво. Жив нисам до 13 часова.

Daj te čehe, krenulo nas...

Ух, Краснодар. Добро је.

Ma gde dobro brt, najteži protivnik uz Milan iz te grupe

Ja nisam zadovoljan, jebaće nas uvek neugodna sovjecka škola fudbala.

Osijek jebeni je usralo ali ispašće svakako.

Биће гураво, али опет оно како смо играли против Спарте, мислим да можемо проћи.

Čemu nezadovoljstvo, zaboravili ste da u Krasnodaru imamo igrača na poziciji krtice?

Bolje nego zenit od tih rusa sta

Realno srednji protivnik iz povlascene grupe

Само да се прва игра код нас. То ће значити много због самопоуздања за реванш.

Не ваља. Ови су гори од Спарте. Као да нам је пао Милан. Прошле године су играли осмину финала Лиге Европе, избацили Фенербахче, испали од Селте. Видећемо, биће чупаво, а најзајебаније је то што се реванш игра 3 дана пре дербија (дерби ће вероватно бити померен за недељу 27. август).

А усташама јебем баш матер. Од свих клубова морала Аустрија да падне слепцима из Осијека. Куд их Аркан не сравни са земљом!

Osijek imao tezeg protivnika u proslom kolu haha

A krasnodar je ok, moze sa njima casno da se izgubi 0:1 tamo i 1:1 ovde

Хајлајтси од јуче. Чини се да им шкрипи мало у одбрани, али трче у нападу у пичку материну. Ваљда их наши нашибају по ногама, изгледа ми се да смо физички јачи и чвршћи.
https://youtu.be/3I9Of79pxl0

Dobro, favoriti su, ali nisu baš nepobedivi. Evo kladionice daju slične kvote u prvom meču.

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/crvena-zvezda-krasnodar-Gb74qMaL/

S tim što će prvi meč verovatno biti gostovanje, jer i partizan igra isti dan u Beogradu