Prijava

Pa nebitno, možda je čak i bolje tako.

bolje je da igramo prvu kući, manji pritisak će biti...ovako ako izvučemo dobar rezultat tamo, ima da se useru u revanšu pred punim stadionom, kao onomad protiv ludogoreca

https://media.fckrasnodar.ru/structure/172/stadium.jpg

inače ovo im je stadion lol

edit: zvanicno igramo prvu tamo

Е у курац Красни...

Ako ne možemo da prođemo osrednji Liga Evrope tim tipa Krasnodara jebenog, onda ni ne treba da uđemo u grupnu fazu. Selta ih je rutinski dobila, a grupu su jedva prošli, a u grupi bili pobedili i izgubili od Nice, Red Bul dobili jednom i jednom igrali nerešeno.

Realno smo i do sada igrali tesno sa ozbiljnijim protivnicima, a sada sasvim solidno i disciplinovano izgledamo na terenu (prethodnih godina). U odnosu na n prethodnih sezona.

Daleko od toga da su naivni, ali ljudi jebeno moramo i nekog da pobedimo ako oćemo dalje.

Iste ste reakcije imali sa Spartom. A Sparta prethodnih sezona i imala daleko bolje izlete u evropi. Tipa pre dve godine razbili Krasnodar ukupnim rezultatom 4-0 u šesnaestini finala LE, pa onda Lacio 4-1 pa ispali od Viljareala u četvrtfinalu.

A prošle sezone došli do šesnaestine finala isto. Ispali od Rostova. Ne jebite me.

Ako smo mogli da se koljemo sa Bordoom onomad, možemo i sa ovima.

Šta ste očekivali, da ćemo protiv Timoka igrati u plejofu.

Bilo bi lepo da ih napadnemo. Greota je braniti se, a da ti igraju Ričmond, Kanga, Srnić, Donald...pravo da cam kažem drma me neka euforija ko onomad kad je trener bio Zenga.

sparta je ocajna.koliko god da su ulozili,ocajni su bili.
krasnodar prolazi.ne verujem da ce biti lagano,al ce ih dobiti kod kuce i neki remi u bg.

Haha, pa kakve veze ima kako je zvezda igrala protiv bordoa pre 5 godina kad danas nema nijednog igraca od onomad u kadru a kamoli u prvoj postavi? Da je sparta igrala ko onda kad je razbila lacija 4-1, razbila bi i zvezdu sada, nego nije, igrala je kao neki osrednji jelenligaš kad treba da pokloni bodove zvezdi ili partizanu. Krasnodar je mnogo ozbiljnija ekipa u ovom trenutku, bolji nego sasuolo prosle godine sig, bice puno teze, ako njih prodjete, onda ste stvarno dobri.

Јовичић сломио стопало...

Nije sam slomio, nego mu je ovo govno Drinčić slomio nogu.

Како год, није добро уопште.

Govno slepačko, izgubili smo najboljeg u najgorem trenutku...

5 седмица за сад прогнозирају.

Steta, krpio je burazer sve. Gde lopta tu i on. Gubimo tamo glat, i oni pajseri su nam dali 3 komada kad on nije igrao.

Ено су играли 1-1 у Русији са неким лијевим тимом, и то једва из пенала дали гол у 90 и неком. Мислим да имамо шансе, како год.

saće opet jebeni le talek da bude vezni, jao tačno vidim ko će mi kidati živce najviše

Somi videces kad zaigra degenko gobeljic

Ne moze le talek jer onda frimpong mora na stopera xd