Prijava

Ima i na rts i na eurosportu

Izbegnusmo atalantu srećom

I atletiko odlično

3 ekipe koje sam se najviše plašio smo izbegli da vidimo dalje

Do jaja oni su kurac

Hahahah usta ih jebem usrana :D

Plzenj, lakši nije postojao za naše timove

Korektan nam je protivnik, ispadamo jbg, ali bar nas neće usrati kao majmune

Spartak ih je napunio 3:0 juče kad sam čekao gg što ps kaže kurac su može sa njima da se igra. Mogli smo i gore da prođemo a od partizana niko nije mogao bolje. Useri od kluba.

Jebaćemo ruske komunjare ko Broz četresosme

A vidi ove usere hahahahaha joj majko mila plzrnj jebeni

Ja evo od kad pratim fudbal ja nisam izvalio da su oni dobili neki zajeban klub u zrebu jebate stalno neke artmedije i plzenji al tuga je sto ove godine nemaju neki tim pa ce ispasti i od ovih. Ovaj plzenj je bio u polufinalu le prosle god jel da?

Mi cemo pojebati ovaj cska tako neki osecaj imam nesto mi se javlja da ce dva pesiceva gola u beogradu biti dovoljna posle 0:0 tamo

Саће Иглица Илијев да направи тим за финале Лиге Европе.

mogli su i gore proci.jesu rusi favoriti,ali ne toliki kao sto bi bili pre par godina na primer.imali su proslih godina jaci tim.

Kakve su propozicije le oće moći Mirko Ivanić da igra za nas u ko fazi ako je igrao za bate u grupnoj

Ваљда исто као у Лш.

ЦСК ха ха ха да напунио их спартак па и ми ћемо бар на мари нек буде као против краснодара не буним се

Samo da ode kanga i jebacemo ih snazno

Mene samo brine da nas moskovska zima u revanšu ne uhvati nespremne ko vermaht, na zimske primpreme na durmitor neki da odu ili tako nešto.