FK Crvena Zvezda

  1. E bomb, da li dok se ovako naganjaš sa krezavima, neobrazovanima i čisto retardiranima na humorističkom sajtu vukajlija.com zamišljaš njihove/face i glasove kojima izgovaraju svoje postove? Da li radiš to? Koji glas i facu daješ dekuju, koju meni? A cuješ li sebe pritom?

    #samopitam

  2. Бомбаш када би знао ко сам ја убио би се.

  3. Ja sam čuo da je autor deku velike platežne moći

  4. Па оће то кад будале као што је бомбаш гласају за мог чичу.

  5. onda je tvoj cica opozicija i nema love

  6. Ружици убили мужа пре 15 година па има лове како то?

  7. Ђилас је опозиција па нема лове. Сале прангија Сале прангија као деца смо се играли

  8. Бомбаш када би знао ко сам ја убио би се.

    Ja znam i dan-danas se osvrćem preko ramena:)

    Odgovori, bombi:)

  9. pa znam vam ja face, Dekiju se jebe baš dosadno mu, čovek bez svojstava i emocija, piše jer mu je dosadno

    ti imaš naočare

  10. Naravno. Rejbanke.

    Eo ja te pozivam na kafu, pivo, ćevape, bubce, od sl.nedelje, kad me upoznaš veruj mi da ćeš postati moj najveći fan!

  11. Bombas, iznosio si ovde lazne informacije, a to nije lepo... Za coveka koji propagira prave vrednosti je sramota da laze...Razocarao si me, iskreno...

  12. ja nikad ne lazem, pomesao si me

  13. Ti rece da se nije pevalo o Kosovu u Salzburgu...Eno ti video gde se jasno i glasno cuje, posto prosli put nisi hteo da cujes...

  14. naravno da nije, tvoja tvrdnja da jeste nije dokaz

  15. Druze, eno ti klip sa utakmice...Trazio si dobio si... Samo nemoj da kazes da se opet ne cuje..

  16. Uzgred, Deku pomenu Boru Djordjevica, evo tog velikog Srbina i cetnika sa severa
    https://s8.postimg.cc/fhtkg2051/Screenshot_1-1.jpg

    svi ste isti, izdacemo, ali nismo mi krivi... ne nego moj kurac je kriv

  17. o cemu pricas, cujem uefa mafija

  18. A ne cujes Kosovo je Srbija?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.