FK Crvena Zvezda

  1. kakvo Kosovo, niko to ne peva...

  2. mislim ti mozes da cujes sta hoces ako zelis, ali jedno u sizofrena cepanja, drugo realnost... kao sto ne moze biti naprednjak i grobar, nacista i jevrej, tako ne moze srpski patriota i delija... moras jedno da odaberes jbg.

  3. ima taj pojam u psihollgiji kad nesto dovoljno jako zelis glasovi odrade svoje u glavi... kad grmi kosovo srbija to se bre cuje i na tv prenosu, ne treba traziti nesto u ovom mumlanju o uefi cega nema

  4. Jeste, upravu si. Ne moze. Sreca pa nam bivsi predsednik nije Grobar, ne dao Bog...Nego, nema veze, bitno da se ne cuje na snimku.. I doduse nisu nas kaznjavali jedno 100 puta do sad zbog toga... Ma da...Sta ja pricam sa covekom koji je duboko ubedjen da je poslednji Obilic Srbije..Iste one Srbije koja je "kriva" za rat u Bosni, ako je verovati recima "generala Vujosevica".

  5. To tvoje poznavanje psihologije me samo navodi na pomisao da si istrazivao to polje nauke kako bi sam sebi objasnio od cega bolujes i pokusao da nadjes lek za to. Vidis to ima logike jer ti odbijas da cujes i da vidis ono sto svi vide i cuju, dakle, ti maskiras stvarnost...Ti si, druze, u gadnom problemu...

  6. Toma je grobar jer je radio u komunalnom Kragujevac, ne zbog navijacke pripadnosti, kapiras? Odatle mu nadimak.

  7. Da, jeste. Sigurno.

  8. I nisam poslednji, ne dao Bog. Nisam ni Oblic, ali nisam ni hecim Mustafa.

  9. Haha da li je realno da neko ko nije proveo poslednjih dvadeset godina u pecini na Kamcatci misli da je Tomi nadimak grobar zbog navijacke pripadnosti?

  10. Ali se zato ne sramis da primis mnostvo Mustafa pod svoje skute.

  11. Svako ima pravo da se promeni i postane bolji covek, svakom se mogu oprostiti greske iz mladosti.

  12. Ko pricao o nadimku? Toma je navijac Partizan - Grobar! Pa dobro i hecim Mustafa je mozda smatrao da je bio na pogresnoj strani pa se ispravio. Samo, kako se ono bese zvao, Bogoje, ali ga Turci prihvatise. Je l' to onda znaci da ste i vi Turci kad prihvatate Mustafe?

  13. Pa jeste Toma grobar, milion je fotografija za dokaz tome, milion je clanaka gde pise kako pomaze Partizanu i slicno...nije on vise Mustafa, nego Bogoje

  14. Pa kako onda ne moze naprednjak i Grobar? Ili ipak moze? Mustafa je izdajnik pa je izdajnik. Mozes ga zvati kako hoces, ali je jasno da je izdajnik i tu nema spora.

  15. Ne moze naprednjak i grobar, mozda neki misle da moze, ali ne moze.

  16. Toma, naprednjak, grobar - resi rebus.

  17. Ako pogledas malo realnije, ajde reci iskreno da li je moguce biti za Vucica i patriota? Pa jebem mu mater, a zna se koja je tribina i koji klub za Vucica.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.