FK Crvena Zvezda

  1. haha cinjenicama, nije izneo ni jednu jedinu cinjenicu.... znam da je istina bolna, ali neko mora da vam saopsti

  2. grobari su mnogima smetnja prijatelju, ne znam sta da ti kazem, svakoj vlasti trn u oku... ne treba to da vas brine, vec cinjenica da nijedna vlast nije udarila nikad na delije, a pogotovo aktuelna izdajnicka, stavise...

  3. A brate ja nemam razloga da te lažem, neutralan sam baš

  4. hahaha vidim, oces muda da pojedes, a glumis ladovinu

  5. Cekaj, sto se onda boris za vlast i podrzavas je, ako je ona takodje bila protiv grobara? Ne razumem te, majke mi. Ti si mazohista, druze.

  6. o cemu pricas ti bre, za koga se ja borim?

  7. Za demokrate i Tadica.

  8. nisi opozicija prijatelju vec 7 godina jebeno

  9. Objasnio 100 puta, odbio da potpise briselski sporazum, delije mu pevale da se ubije, mesile torte i dovele vlast koja ce izdati Kosovo... ja nikad nisam glasao nekog zbog Partizana, vec zbog Srbije - za razliku od nekih

  10. A isporučivanje đenerala Mladića? Šta ćemo sa tim a?

  11. Mladic je bosanac valjda

  12. sve i da nije porediti jednog coveka sa izdajom Kosova... smesno, sta drugo da kazem.

    Jebiga shvatite, izmedju zvezde i izdajnicke vlasti postoji znak jednakosti.

  13. Srbin iz Republike Srpske.

  14. Pa to, Bosanac, kakve veze ima sa Srbijom jebeno

  15. Jbg izdajnik je kolika god mala da je po tebi ta njegova izdaja. :(

  16. Ja te pitam lepo, zasto si za Tadica ako je i on bio protiv Grobara i on hteo da ih unisti.

  17. I pitao sam te da li smatras da i Vujosevic nije Grobar i da je izdajnik?

  18. Vec sam objasnio zasto, nije bio izdajnik.

  19. Pa šta... I ja sam tebi objasnio zašto je bio izdajnik.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.