FK Crvena Zvezda

  1. Ahha li fendera što onaj drug tuče hahahah

  2. Finih par postova na par prethodnih strana...

    Jedno je sigurno - bombasa morate voleti :)

  3. može jedan poduži post ili link ka nekom tekstu zašto je Ratko Mladić "najveći srpski heroj u modernoj srpskoj istoriji" ili heroj uopšte? Ja nisam stekao taj utisak, pa zato pitam

  4. Jbg meni je jedino logično bilo da ima tri-četiri lika na nalogu pa da pokriva forum po ceo dan zadnjih nedelju dana.

  5. Bombas jel ti se smirio pritisak?

  6. 120/80 regularno bez problema, zimi kad je prsuta ono standard 10 dana za redom ode na 140/90

  7. Reklo bi se da ti je 250-190 ovih dana zbog uefa champions league

  8. za divno cudo nikakvih variranja, ne znam, valjda sto sam svestan da je to zbog izdaje Kosova, pa cemo vas mazati govnima dozivotnk

  9. Nek se ova UEFA napusi malo kurca

  10. Intimno ocekujem 8:0 protiv Liverpula ili PSZ

  11. хаха па нисмо ми партизан да се буркамо по јевропи ипак су жеље једно реалност друго

  12. Haha Partizan je bez sponzora uzeo tri neresene u prvom ucescu sa orvakom evrope, galaktikosima i te sezone Drogbinim Marsejem, mislim pobednikom LE kasnije. U Ls nikad se nismo brukali.

    Zaista ocekujem barem jednu onako legendarnu katastrofu. Mozda i dve.

  13. али без спонзора узео три нерешене кључна реченица ипак, па нек нас напуне ПСЖ и Лузерпул међ најјакијим екипама у јевропи шта сад

  14. Pa nista, ali bi bilo lepo nekih 7:0 bar, onako 6:0 jeste sramota, ali je 7:0 posebna blamaza. 8 je prica za sebe. Nadam se da zvezda igra sa zabarima 0:0 i da ovi posle izvedu najjaci tim, a ne U23 kao Arsenal lani.

  15. Па било би лепо онда ти желим обилну свршотину ако изгубимо 7 0, надам се да ћеш се тада осећати лепше :)

  16. o da, dobijem erekciju svaki put kad picousti kaze navijac sam zvezde i to nije tajna, oprostite moram da idem da izdam Kosovo

    na 7:0 bih bas onako svrsjo

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.