FK Crvena Zvezda

  1. Suki hajde da zakopamo ratne sekire. Ima dosta vatre u tebi, to vam valjda ide u porodici (bože tvoja šveca može da isisa maslinu kroz 5 m creva za navodnjavanje) a ja volim kad je neko borben. Primirje, Suki?

  2. Vise nego dobar suk, primirje

  3. Kolko je bio komplet karata za Lš?

    Sad mi neki lik nudi pojedinačno Napoli 4k, psž 5k i Liverpul 6k.

  4. da, ali nemoj ti racunati samo kartu imas i dodatnih troskova

  5. Ma naravno, mene zanima kolko me ovaj dere. Al može nu se jbg.

  6. INTERVJU Zvezdan Terzić za Blicsport: Učinili smo nemoguće, vratili smo 41 milion evra duga http://sport.blic.rs/b3m2bp5

    Terza Bog!

  7. Svesno smo ušli u rizik, pa ne pravi se kuća kada imaš novca, već kada ga nemaš.

    lol

  8. nisu mi jasni ovi ljudi, sto na kraju imaju novca da kupe koje god odelo, odu i kupe neko najtupavije koje postoji, al da bude statiznam burberiprada iz kolekcije za bivse propale fudbalere sto sad dovoljno bitni da nose odelo svaki dan.

  9. Kelte ja na tvom mestu bih se zavukao u rupu neku i strepeo od bombijeve vendete.

  10. Pičkinski ti je bio potez. Jel bi voleo ti kelt ekstenziju jbg? I o tebi se zna dosta.

  11. napravio sam da pise zvezda hej hej, sta oces ti?

  12. Ne sme nijedan autor da se stigmatizuje

  13. ajde zapata ne seri, leba ti. stigmatizovanje...

  14. Jel vi kapirate da je naš bombi ustvari ispizdeo zato što ga je - nakon svih njegovih izjava da zna ko je i koliko vredi i da mu ne treba mišljenje "krezavih sendvičara" - pogodilo upravo to kako ga ti drugi percepiraju, makar vizuelno-lažno-hakerski...jebote...

    Tako da očekujem da se vrati i objasni svou sroz reakciju.

  15. jebi ga, ako je stvarno ispizdeo, krivo mi sto sam bas njega zajebavao - a i nisam ga nesto zajebavao, jbg, zvezda hej hej nije da je uvreda ili neki kurac.
    kapirao sam da ce 5 min da jedemo govna ko i za sve ovde i toliko ukurac, dosadi. nije da cu sad da drzim ekstenziju u browseru za to.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.