FK Crvena Zvezda

  1. Sta ti krivo brate ugasio si coveka ko dete svecicu, mnogi su pokusavali nekim prepirkama i argumenta ali je sve preziveo do ove atomske bombe da se tako figurativno izrazim. A zapata nek pusi kurac

  2. To je taj ps becmen mentalitet, 10 na jednoga, on ne ume drugačije

  3. Al ne kapiram što ga je ugasio. Baš je dobru foricu napravio celt, nije nikakvo vređanje ili omalovažavanje. Treba Bombas to muški da podnese.

  4. а шта је са овим снс звездашима ниједан интервју не може да прође без неког глупог цитата који као треба да покаже неку начитаност

  5. Сподерман
    Hvala ti za sve kresove, bilo ih je

    чија је ово реченица лол

  6. Zelen Lukac kada je odlazio sa sajta

  7. Sipa Vučko i ne misli. Novi stadion ale ale.

    B92: Terzić: Jedino rešenje je da srušimo "Marakanu" http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=09&dd=14&nav_id=1443635

  8. хаха каква псж жвака :ДДДддДДДддД

  9. кресови какав брат лол

  10. Zvezda je jedini klub trenutno od 32 u Ligi šampiona kojim ima stadion sa atletskom stazom, a to više ne postoji.

    а Наполи им у групи хд

  11. Iskreno, ja bih voleo neki novi ful stadion. Ne bi mi bilo žao da zatrpaju rupu jer je ruglo. Al novi stadion nije bez 150-200M. Okle pare?

  12. Добро мало смо се преложили фазон 2 добре сезоне нов стадион, јес курац.
    Свакако је Терза мислио кроз 5-10 год да се то обави под ХИТНО јербо ту је држава за подршку највећем клубу на Балкану, скроз изводљиво и срећно нам било!

  13. Haha ali kako pičkinski obrćete vodenicu na zajebanciju o podrsci drzave a preblam vam je u dušama

  14. Hahah da baš mi je preblam, ne mogu da spavam jer nam pomaže država

  15. Leskovčanine dodji u nis da idemo negde da pijemo

  16. Ne smem zbog tilma, pretio je da će da me bije

  17. To sam pretio samo kad sam sa društvom.

    Ovako ne smem, krupniji si od mene i viši za Agilnog.

  18. Ау, Марин татко

  19. лелеее каква игра

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.