FK Crvena Zvezda

  1. Боћко Марин и Чаушић па гледај ово хаха

  2. Odlicno navijanje, najezih se kad je istok poveo haha

    Marin - Hazard za siromasne

  3. Hahahh kulja blam, mozda je cak vise za transfer blama ali ok ako ti ne trebamo kao navijaci

    https://i.imgur.com/cwN92kC.png

  4. hahahahahahahah ovo je najveći blam u zadnjih mesec dana sig. Kao deca mala "ako ti ne trebam ko prijatelj, nećemo se družiti :(" hahahahah ovaj skrinšot ću da sačuvam, blam neviđeni

  5. A Nole odgovara pa čekaj petkoviću, nisam tako mislio, daj da objasnim, nije kako izgleda veruj mi :'(

  6. Od klinačkih dana = od kad mu je neko poklonio dres, jer znamo da Nolo navija za klub čiji dres ima haha

  7. Oterali ste poštenog čoveka sa sajta

  8. Јаооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо хаагахаа

  9. Bratić Petković :(

  10. D. Petković

    DEJAN PETKOVIĆ

    PA ZNAMO MI DEJANE BRE ZA KOGA SI TI BRE IGRAO

  11. Sumnjivo. Ima i 91. u niku. Nisu to čista posla. :/

  12. Rekao sam zapata da pusi kurac

  13. Takođe, Đoković je na kraju bio u kabinetu predsednik Svetozara Mijailovića, gde je seo na stolicu i kroz smeh rekao: "Sviđa mi se fotelja". Tu su se svi nasmejali, a neko je iz pozadine dobacio: "Tozo gotov si na izborima ako se Nole kandiduje". Novak je potom ustao i rekao da je to fotelja za predsednika Mijailovića i zahvalio mu se na gostoprimstvu.

    Haha kako se plaši uvek da ne uvredi nekoga, čak i kad je šala očigledna, mlakonja

  14. Picka jedna mala zvalava pocev od toga preko onoga da se zahvaljuje publici koja mu 4 sata zvizdi pa do onoga da su hrvati i stbi jedno te isto

  15. gde god se pojavi mora da kaze neku salu, lik se bas trudi da bude omiljen

  16. Noleta na bubanj u utorak

  17. Kako bi Noka vodio navijanje 90 minuta, al.da mu niko nista ne sugerise, samo on da plete.

    Zvexda zvezda oleee ura najbolja je zvezda zvezda leeee xaxaaaaa

  18. crvena zvezda na nebu sja hej crvenu zvezdu volim i ja hej

  19. Aj kreirajte ligu za fantazi Lige sampiona da poigramo malo

  20. Al igra Marin jebo mamu, nisam znao
    da je dobar toliko. Dogodine ga Celzi vraca za 30 miliona

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.