FK Crvena Zvezda

  1. Dobro brate nije radnik iz surdulice bas neki reper ali i ja sam isto to izjavio par puta dok smo gledali utakmicu. Bas deluje kao klasa brat

  2. A što na rezultati.com piše da Marin vjerovatno neće igrati protiv Napolija?

  3. Inače kvota na Zvezdu 7 a na Napoli 1.45.

  4. па резултати кроацка апликација сатанска желе лоше србима нама скини флешскор то је енгланд верзеја

  5. mihajlovic savetuje milojevica i zvezdu.
    porasla kvota na zvezdu sa 7 na 9. lol

  6. Ma miloje je mag, ima da pita mihajlovica sta da uradi pa ce da uradi suprotno i imamo remi u dzepu a uz malo srece i pobedu

  7. 1-1&2-4 kvota 20, mora se to probati jbg

  8. Iz iksa

    Maksimum koji može da se izvuče, budimo realni....

  9. како мислиш реални навијачи звезде у лиги шампиона???

  10. Jebacemo napoli nece znati odakle bije

  11. Bice mi zao sto ce bratina pavkov da popusi klupu ali gospodin ricmond se vratio da mumla neke molitve i mece golove. Marin ozivljava karijeru u februaru opet reprezentativac gol i 4 asistencije u grupi prodajemo ga na kraju sezone za 18 miliona evra

  12. Napoli ce da popusi kurcinu kad brat krsticic krene da ih rasformirava na sredini terena a napasce nas bolidi kad budu krenule da sevaju kontre kao gromovi svetog ilije nabicemo im 3 komada u prvom

  13. Posle bunker i magicni borjan i dobijamo 3:2

  14. Treba lepo zategnuti 1X pa sta bude tako sam i za salcburg

  15. Имам једно правило што се звезде тиче - не играм је.
    Прошли пут против Келна кући ставим сто сома на кеца 2.00 квота оседео сам доста и брада и коса и кита ми се смањила и доста сам лоше мишљенње о себи стекао то вече

  16. Jel znate nekog ko prodaje jednu kartu za jug?

  17. Imam ja karte ko oce, sever i zapad

  18. Uvek brate al stvarno ne smem da ti obecam da necu pasti u nesvest oko 17-og minuta. Da ne bude posle da sam ispalio, sa mlatonijem i dukom se dogovorio za f4 al je poslednja stvar polufinala koje se secam poluvreme prvog meca i nekih turkinja

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.