FK Crvena Zvezda

  1. Pseto po kojoj ceni za sever

  2. Danas je bilo 350 paket 150 komad sad tj ujutru ne znam

  3. Iskreno se nadam da ne pricas o evrima :D

  4. Pa nadaj se haha

  5. Ništa iscimacu te sutra na pvt pa bez obecanja, ako bude bude...samo da preživimo :0

    E a idem sa tastom, jbt, najebo sam ako mu se nešto desi lolololo

  6. Hahaha a sto brate to javno pricas tako? Xd

    Vazi brate bicu ja tu negde vec od 1

  7. Nek ti je sretna prodaja brate haha

    Ja danas nadjoh sebi za 3k

  8. Pa ne prodajem ja karte brate ja sam sebi kupio u preprodaji

  9. sto sam cuo da su nekog degenka sto je prodavao kartu za 600evra il tako nesto navatali neki navijaci uzeli mu karte i nalupali

  10. Pa ziva istina. I nije prvi put. Samo sto ovo bas navijaci prodaju pa nema ko da im otme karte i nalupa

  11. АЈМО ЦИГАНИ ЛОЖЕЊЕ
    КО ЈЕ ЗА ДРУЖЕЊЕ, ЗНАЧИ ИЗНАД ТУНЕЛА, КНД ОДРЕД УВИЈЕК ТУ ЗА ВАС. ПОЗЗ ВИДИМО СЕ

  12. Baš je lijepo biti zvezdaš ovog jutra

  13. Kolko je kvota na x, mrzi me da trazim imam neku operaciju ovde da radim

  14. Lepo je biti navijac Zvezde uvek i svuda.

  15. Негде сам прочитао да се вечерас спрема једна од јачих кореографија у последње време.

  16. волео бих ову да добијемо ако ништа зног 2.7м које иду за победу јелте

  17. u novijoj istorije se kaze ;)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.