Prijava

Милић прва постава :)

bas mi zao tog coveka, jeste da je kurac od igraca, al kontam da je mogo nekog drugog da izbaci, mozda klinca nekog koji ionako nece videti lige sampiona ove sezone

А добро, игра срцем ако ништа, веројатно ће отићи у јануару, што је можда и најбоље за њега.. Свакако ми је драго када види резерве да играју типа Хајдин, Бабић итд

Kakva blamčina, preznojio sam se malo.

Izvoli, napisi bolju ;)

Dobar je bit i ovaj nazovi refren milan pavkov milan pavkov. Ovo ostalo sranjcuga teska haha ko da prepricava utakmicu al ne moze da uklopi rimu kao pod prisilom da je pisao tekst haha

Znate šta je meni fancinantno u vezi pobede Zvezde nad Liverpulom.

To da je aleksandarkg imao kartu za taj meč i nije se našao sa nekim likom sa neta da mu je proda.

Koliko ti je dobro brate aaaaaa

Imao sam i za prvu i za sledeću, sever mogu da ti završim za pet kila čajne, e za zapad već mora pršuta neka jbg i gratis alpska uz to, vidi šta imaš u gepeku pa javi da se dogovaramo.

пахаха а добро судац није био у доброј позицији, скинуо би гоша иначе.

jedini zadaatak mu je da bude u dobroj poziciji.ovo je za one klipove.10 najglupljih sudija ikada.

а деконцентрација онда ХД

Откако су цијењени навијачи ФК Црвена звезда прерадили пјесму од пази сад ЛЕКСИНГТОН БЕНДА, одбијам да признам било какву везу са овим клубом. Од данас навијам за Раднички Ваљево.

Čujem da svetozar mijailović piše saopštenje zbog tog nenadoknadivog gubitka, suzama natapa artiju.

Страшно, заиста.

Можел неки линк да чујем песму м?

sve regularno, cist ofsajd, sad ce da se nadje neki zeks pantic da nam soli pamet