Prijava

Manje sranje osecaj nego taj da si iste nacionalnosti kao on.

prva srbija
druga srbija

prc

Čak je i ono manje zlo od Dodika, Dačića i Stefanovića.

Eh, Tomu grobara sam zaboravio. Klasičan drugosrbijanac, avangarda.

Odredjivanje "kojoj Srbiji" pripadaju ljudi na osnovu toga za koji tim navijaju, može pouzdano samo tebe svrstati - u tu drugu.

Cim ti svrstavas znaci postoji.

Čak je i ono manje zlo od Dodika, Dačića i Stefanovića.

Ako na jedan tas vage stavimo sve egzemplare koji po moralu, fizionomiji, zivotnom delu ili cemu drugom ne pripadaju grobarstvu (izuzeci koji potvrdjuju pravilo), a na drugi tas stavimo DJV, deo vage na kojem sedi svinjformer ce se strovaliti u ponore, a ovaj drugi odleteti u nebesa.

imam neki utisak da im je receno da sutiraju po sredini ali da je malo podignu.i ovi nisu znali i zato su prebacivali gol.kada imas divljake od igraca,onda je najbolje reci im da je osupce ka golu i da se prekrstis.veca je sansa da ubodu nesto nego da im kenjas o statistici gde se protivnicki golman najcesce baca.
penali su dokazali koliko je to bio amaterski fudbal.od obe ekipe bi mozda mogao 3 igraca pokupiti.3,1 igrac maksimum.mozda je zvezda za nijansu vise zasluzila da prodje jer su ovi drugi neka zadrta ekipa koja moze da igra iskljucivo na jedan nacin.ne moze ni zvezda da igra na vise nacina,ali se barem trude da ne pokazuju tu svoju nesposobnost.

Ako na jedan tas vage stavimo sve egzemplare koji po moralu, fizionomiji, zivotnom delu ili cemu drugom ne pripadaju grobarstvu (izuzeci koji potvrdjuju pravilo), a na drugi tas stavimo DJV, deo vage na kojem sedi svinjformer ce se strovaliti u ponore, a ovaj drugi odleteti u nebesa.

Verujem da su svi nabrojani izuzeci. I ovaj je izuzetak kod nas jer smo svi ostali kulturni, lepi i lepo vaspitani. Jednom rečju divni. A i opšte je poznato da u svakom žitu ima u kukolja. :)

penali su dokazali koliko je to bio amaterski fudbal.od obe ekipe bi mozda mogao 3 igraca pokupiti.3,1 igrac maksimum.mozda je zvezda za nijansu vise zasluzila da prodje jer su ovi drugi neka zadrta ekipa koja moze da igra iskljucivo na jedan nacin.ne moze ni zvezda da igra na vise nacina,ali se barem trude da ne pokazuju tu svoju nesposobnost.

Očekivao sam dosta više od Kopenhagena. U prvoj utakmici su delovali kao ekipa koja bi se kod nas borila za treće mesto. U drugoj nisu bili ništa bolji do crvenog, tad su malo pustili muda. Krasnodar je bio jača ekipa, Salcburg za dve klase iznad.

Ova penal serija je verovatno najveći wtf momenat u fudbalu koji sam ja video. Tri promašena penala za Zvezdu, a nijedan nije golman skinuo. Jevtovićev šut kao u životu nije video loptu.

Edit: Četiri. Jbg onaj Marinov ne računam, dešava se. Ovo ostalo tuga.

Što se tiče penal serije kao najvećeg wtf momenta koji sam ja video, to je svakako ovo

https://www.youtube.com/watch?v=8N2jJ5XeRvU

Očekivao sam dosta više od Kopenhagena. U prvoj utakmici su delovali kao ekipa koja bi se kod nas borila za treće mesto. U drugoj nisu bili ništa bolji do crvenog, tad su malo pustili muda. Krasnodar je bio jača ekipa, Salcburg za dve klase iznad.

Više sam očekivao od obe ekipe iskreno. Kopenhagena je tehnički pokopao onaj njihov s brojem 7 koji je više puta promašio zicer nego što mi se dalo da prebrojim. Momak koji je tipa uputio 10 šuteva i nijedan u okvir gola... a da plus je i promašio penal hahahhaha. Vi ste se pogotovo nakon crvenog kartona više branili, Miloje hteo da igra na Italijansku taktiku -Parkiranje autobusa u odbrani, i ako se ukaže šansa istrčavanje kontri.
Danci su se nakon silnih promašaja, logično usrali, i u produžecima recimo i kad bi im se ukazala neka prilika da upute šut oni bi ponovo probali da dodaju loptu nekome.

Što se penal serije tiče, ništa gore nisam gledao i sa jedne i sa druge strane. Kontam da je teren bio u kurcu i sve, ali jedina svetla tačka svih penala Borjan, pošto što se njihovih izvođača tiče više puta je Borjan odbranio nego što su oni promašivali, za razliku od vaših. Ono ko Ramos onomad, čudi me da već nisu krenuli da se prave mimovi kako te lopte nakon izvođenja penala sad ne bleje negde po svemiru hahaha

Borjan je prvu odbranu imao u produzetku valjda. Danski golman nije pipnuo loptu u 11 penal serija. Toliko o dve ispodprosecne ekipe. Nadajte se eliminaciji od svajcaraca inace ce biti nezabelezeno kantanje.

Vi se nadajte da nikad vise ne igrate evropu jer ce opet biti silovanje....jbt ustaski dinamo pobedi svog usvojenog sina partizana 5:0....ispisaju se celoj srbiji po faci zbog nesposobnih grobara

Fudbalski navijaci su ipak na nivou dvanaestogodisnjaka, u najmanju ruku. Svakog normalnog treba biti sramota da kaze ja navijam za zvezdu na primer. Isto vazi i za partizan, nista manje

Tako je lebe. ja navijam za pfc

Tanki smo. Marin za 2 klase iznad svih na terenu

Pa što ga izvedoše iz igre već? Namirisali pare i čuvaju ga od povreda? Klasa je igrač.

Koji propalitet ovaj Žander...