Prijava

Jel samo meni Vukanović liči na nekog robijaša?

meni se svidela tekma.bilo je perioda gde je bilo lepih momenata.bolji je jang bojs,ali mala je i zvezda svojih momenata.ne racunam tu prvi gol koji je user.ne znam gde kopaju te strance,ali su uboli ovu dvojicu sa sredine.onaj zander ce biti igrac koji odigra jednu dobru i onda posle 2 tekme proda.

lepo je biti zvezdas ovog jutra

jos lepse je kada ti je jutro popodne

Dobra utakmica. Bili su baš bolji prvih pet-deset minuta posle su pali dosta u jednom periodu posle Degenekovog gola. Da nije bilo penala mislim da bi Zvezda dala još jedan. Posle ih podigao onaj bek Janko kad je ušao.

Brza ekipa, dosta bolji od Kopenhagena ali mislim da padaju u Beogradu. Svi crnci u napadu su im baš opasni ali im je odbrana dosta šuplja. Onaj mali zalizani, mislim da nosi dvajes jedan, se ceo usrao.

Igraju bojsi napadački ali ostavljaju promaju u odbrani. Inače, Srbi veruju da promaja ubi, tako da je ishod poznat. Pitanje je konačnog rezultata.

ne ostavljaju promaju nego ih Marin voza ko majmune, i ne cudi za 8 miliona mesecno 12 penzionera se obesi svakog dana da biste vi zadovoljili najnize porive napredno-musave

Bambi tosic je placeniji od bilo kog zvezdinog igraca

Marin vredi svaki dinar i radi što i Modrić u Reali u zlatno vreme samo na našem nivou jbg
Top igrač

Ne zaostajes ni ti bombas sto se tice ljudi koji bi mogli da se obese svakog dana

PUSI MI BRE KURAC ZVEZDO NA CELU SA MILOJEM, LJOMBER IZ ARANDJELOVCA JEBO GA HOODIE

dobar je miloje kad sa onim stajlingom pocne da razbacuje ruke svuda.bukvalno pustis muziku bit strita i gledas ga kao miloja densera.

Бомбашева ћерка курва је са штајге

Bila je ok utakmica, a ja kao navijač Partizana sam otišao da gledam sa par dobrih drugara utakmicu u Bernu.
Bilo je baš super, a novinarima jeem mater, s obzirom da 90% stvari koji su pisali na portalima nije istina, jer sam bio blizu svih dešavanja oko trga i oko stadiona.
Marin klasa, tos e slažem sa svima koji su spomenuli, a Borjan je izvukao u najmanju ruku dva čista gola.
Boaće je morao ranije da ruši svog protivnika, ali jbg sad je gotovo.
U svakom slučaju neće biti lako Zvezdi, kao što misli u BG, jer imaju odlične napadače Jangeri, a osetili su slabost po toj strani gde je Rodić, i tu su ih je
ali na sve načine.

12 penzionera se obesi svakog dana

Podržavam.

Ahaha pa svi nas vide kao divljake koji su samo ratovali i onda kao atrakciju donesu jebeni tenk na stadinon. Lol

https://www.facebook.com/123689764883/posts/10157653619519884/

Je l ovo realno krv ti jebem.