Prijava

Al ne kapiram te glave koje su ovo dogovorile.

Ono kao, aj napravimo neku atrakciju.

Aj.

Nešto oko barija, prvaci evrope i sveta.

Pa nije loše.

Neki Rajko Mitić kad nam se već tako zove stadion.

Pa nije loše.

Aj doteramo jebeni tenk iako nema veze sa nama, a svakako nas svet vidi kao zločince.

DA DA DA DA DA DA DA HAHAHA NAJJACI SMO BRE (STENDING OVEJŠN)

To ste vi, ne znam zasto se cudis. Doterati tenk ispred stadiona, o mila majko i sveta nedeljo

БОМБАШЕВА ЋЕРКА КУРВА ЈЕ СА ШТАЈГЕ ХАХАХ

jebem li ti Jelenu u pickicu

Partizan je naš a džvedžda je vučićeva

Misli na onih 6 miliona € koje je Zvezda spiskala na dovođenje preskupih pojačanja. Ne zanima njega Srbija. Važna je Džvedžda!

U sto marke da će džvedžda da organizuje neku decu da dodju na stadion...

SnS: mhmhhdmdmd lopovi
SzS: mjdhhffjjdjk rem pink rts
Sns: arghdkdksl tajkuni ambasade
SzS: rguthjkdkd diktatura sloboda
SnS: argrhrjrjr DZVEDZDA
SzS: hnjorhnjo DZVEDZDA
cmok cmok

Kakva država - takva i elita i putnici u avionu džvedžda srbije!

Cernobilj je nista u poredjenju sa zagadnjem planete pojavom zvanom dzvedzda

A što bi jedan ugledni kolega duhovito rekao, "džvedžda je turbo folk, navijanje za džvedždu budi najniže strasti kod homosapiensa.
Ja džvedzdi nisam dao ime
KRCUN je !"

poneki od milion komentara na dzvedzdasrbiju

БОМБАШЕВА ЋЕРКА КУРВА ЈЕ СА ШТАЈГЕ ХАХАХ

potpuno si razvaljen Boljo, svakim danom pokazujes koliko sam uticao na tvoju psihu... ja sam ti opsesija, ti drugog posla u zivotu nemas. poseti doktora jer si sve ludji i ludji

Pa bombi to su prazne reči, ti mu isto pljuješ familiju i još objavljuješ fotke. A realno si porodičan čovek jbt.

Hahaha prazne reci, pa kako dozvoljavas da licni afinitet toliko utice na tvoje rasudjivanje. Reklo mi je vise ljudi da sam preterao i da sam upropastio malog. Evo koje vec vreme ga ne diram, ali je izgleda nepovratno ostecen. Vidis i sam da sam mu postao opsesija i samo zelim da mu pomognem.

Probacu da vidim sa njim preko privatnih poruka vidim da si ti ocigledna zrtva. Ovaj teror mora da prestane.

Haha a najaci ovaj tilmo prazne reci pa stavi se u situaciju bombasa kako bi tebi bilo da ti neko kaze da ti je zena kurva.

omg druze koliko si nesnadjen

Ja sam nesnadjen bombas svi smo mi pomalo cudni i nismo u pravu veruj mi da si samo ti ok ako mi verujes. Neka neko potvrdi bombaseve reci da ne mora da me diskredituje svaki put kada iznesem nesto protiv njega. Covek me zapratio odgovara u sekundi mada.mu nije.stalo do mene.

Ej a jese sećate kako sam jednim jedinim postom razboleo plidua u mozak i oterao ga sa sajta

Svi su glupi koji misle da bombas nije u pravu ne razumeju ga
Ko god nesto misli da vise zna od njega u sportu ne zna nema pojma bombas zna bolje i taj sto to govori je clan snsa ili je na drugi nacin bezvredan zena mu se kurva, fale mu zubi vozi juga. Ovi sto misle kao on oni su avangarda i umetnici. Ceca je za tebe intelektualni div gospodja i bolji covek.

Boli te kurac za got jer je baziran na zapadnjačkim kraljevstvima, mitologiji i kulturi a tebe to ježi, prvo, jer ti je nepoznato, drugo, jer si svestan da je zapadna kultura višestruko superiornija od amputacije klitorisa devojčicama, pijenja kamiljeg mleka, zamotavanja žena od glave do pete u crne tkanine, urlanja alahu ekber i sličnih horora koje nazivaš kulturom

Poznatiji kao post od 0.23 jogurta, iliti post koji je oterao Plidua sa sajta. E sad, ko je kome u glavu ušao bondbi ovom malom ili obrnuto ko ti to zna.

Bergi: i dalje se nije snašao ovde.

E da je pliduuu imao malo više mozga odgovorio bi ti da su amputacija klitorisa i pijenje kamiljeg mleka ne islamske tekovine, već lokalni običaji u nekim afričkim teritorijama.
Ali mogao bi da nešto slično napraviš za ovu dvojicu, podržavam.

Zapata, nije poenta u duzini nego saranju. Nije poenta oterati nekog, to je lako.