Prijava

Zato što rade isto kao i uprava Partizana? :D

ako nešto nije jasno pitaj, ili da ti ja pričam kako šamaraju kad neko skandira Vučiću pederu i tako to na tu temu.

Mi hvala bogu priznajemo da smo govna, ne uzdižemo makar sebe u nebesa a kurčina smo. E to je razlika.

daj bre Cokula nerealan si i neozbiljan

ne vrijedi se sa vama raspravljati

Partizan skandira vucicu ko kurva koja je ostala bez angazmana jer je vucic odabrao drugu sad -
zvezdu.

Govnaš će stradati od infarkta

Dve sezone u Ligi Šampiona zaredom su fenomenalan uspeh za srpski fudbal, koja zemlja u celoj Istočnoj Evropi može još da se podiči time jbt

Češka (plzenj), Rusija (various) Ukrajina (šahtar), Belorusija (bate)

Ne al vi zvezdaši ste umetnici u tome da verujete u svoje laži i fantazmagorije. 4 zemlje sam ti naveo, evo i pete, hrvatska sa dinamom, mozda nije konsekutivno ali je svake druge igrao dosta puta.

ne znam koja budala ogranicena moze da veruje u ovo...

eee napustio posao koji mu je donosio 80k evra svaki mesec jer nije mogao da trpi sto predsednik navodno hoce da igra neki igrac ajde bezi hahaha

Međutim, ne meša se predsednik Srbije samo u stvari vezane za Crvenu zvezdu, već pažljivo posmatra i Partizan. I dalje se prepričava kako je zvao predsednika crno-belih Milorada Vučelića da mu čestita prolaz u Ligu Evrope, a da mu je na kraju razgovora rekao da je imao osećaj da će Nemanja Miletić da postigne gol. To se dogodilo samo dva dana posle "osećaja" da će Aleksa Vukanović da zatrese mrežu Švajcaraca.. Prisutni kažu da je Vučelić, kada je završio razgovor, pominjao reči, kao što su "ludilo" i slično...

kakvo je ovo trece oko od tabloida...sta uopste govori i dokazuje ova recenica jbt...

hmm osecao sam da ce dati gol
grobari: aaaa jbt dzezda krezava srbija grand niske zivotne vrednosti

Pa ni ja ne verujem da je Miloje Seljak zato napustio, al da povremeno (ne često kao što tekst govori) Vučić pozove Terzu da mu kaže da ima viziju da ovaj ili onaj treba da igra poziciju tu i tu, što je karakteristično za sve psihopate sa manijom veličine, i da mu Terzić to i usliši, što je pak karakteristično za poltrone i sluge svih režima bez kičme, u to verujem

Niste vi Cigani krivi što Vučić navija za Kurvu, to niste mogli da birate, krivi ste što ste to iskoristili i ne distancirate se nimalo.

ne da se ne distanciraju nego svojevoljno mažu usrani anus maslinovim uljem kako bi bolesnikov mini kurčić lakše skliznuo, još se ponose time

bukvalno ne poznajem nikog u mom okruzenju da glasa za vucica, a svi navijaju za zvezdu, ne znam o cemu ti pricas bukvalno

znaci njih 1000 koji vode kolo na tribini i koji to rade za kes, ko i u svakom drugom klubu pa i u tom tvom usranom partizanu, zbog njih si nekako uspeo da povezes svakog navijaca, simpatizera sta god da je talog drustva...

ja sam ubedjen da si ti kao mladji navijao za zvezdu i da nisi uspeo da se uguras nigde medju bitnije likove i onda si ko oni klinci kad ga ispali neka riba pa pocnu da govore ma kurva ima dlakave noge, tako ti poceo da mrzis sve sto ima makar malo crvene boje na sebi

koga uopšte zanima šta ti misliš

bombas
koga uopšte zanima šta ti misliš

ovo je bukvalno eho na svaki tvoj post.

i i ne distancirate se nimalo.

:Broj ljudi na ovoj temi koji je napisao recenicu u prilog Vucicu ≈2:

Meanwhile, malo malo pa se iz kk i fk partizan zahvale predsedniku.

Sto bi rekla Mina sto mrzis Zvezdu stariji si covek, prozivi bar ostatak svog zivota

Miloje jeste ogromnim delom napustio Zvezdu zbog toga, jbg, znam ovo iz prve ruke bukv, istina je :/

Da da a vi se bičujete po leđima za one titule '90ih ili u Toletovo vteme. Mrš bre!