Prijava

Ali Bohore Kipar nema ravan teren površine fudbalskog, tamo se fudbal igra na nosaču aviona

I onda, zašto bombe. Pa MORA

terza zakuvao rat u jermeniji kako bi uefa pustila zvezdu bez borbe u LE.
makar da im da domacinstvo ako nista drugo

Aha, dali nam domaćinstvo. Put pod noge i pravac u rat.

B92: Zvezda najverovatnije ide u Jermeniju http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=09&dd=29&nav_id=1739609

ne verujem, obzirom da je tvorzan rekao da idu u Jermeniju bez problema, znači da od toga najverovatnije nema ništa... da je potvrđeno, pisali bi "mediji" u Srbiji kakp eto rat itd... ne stoji džaba transparent godinama "dok se zemlja oko sunca kreće, tamo gde je gusto cigan poći neće".

Ipak Kipar, objavila Uefa.

Znači opet gubimo zbog vrućine i vlažnosti vazduha.

ma prolazimo rezultatom 0:1, jermenima su sad glave u oblacima, boli ih kurac za fudbal bas

na svu srecu partizan moze opusteno da putuje na sledece gostovanje.u gornjem milanovcu nije rat :D

ako prodjje zvezda,bice naslovi osveta na kipru.zvezda prosla u pravo takmicenje a ne u pedersku ligu sampiona.

a Jerevan i Karabah imaju veze u pičku materinu haha koje pičketine

Prođomo u LE. Opet evropa, fino.

you can't spell ararat without rat

Mislim da sad možemo opušteno da kažemo da smo u eri evropske Zvezde i malenog Partizana.

kamo srece da je malen, propao nacisto

Danas je žrijeb za LE u 13h. Evo šešira. Mož bude laganica a mož bude Liga Šampiona grupa.

1. šešir: Arsenal, Totenhem, Roma, Napoli, Benfika, Leverkuzen, Viljareal, CSKA Moskva, Braga, Gent, PSV Ajndhoven, Seltik.

2. šešir: Dinamo Zagreb, Sparta Prag, Slavija Prag, Ludogorec, Jang Bojs, Crvena zvezda, Rapid Beč, Lester, Karabag, PAOK, Standard, Real Sosijedad.

3. šešir: Granada, AZ Alkmar, Fejenord, AEK, Makabi Tel Aviv, Rendžers, Molde, Hofenhajm, LASK, Hapoel Ber Ševa, Kluž, Milan.

4. šešir: Lil, Nica, Rijeka, Dandalk, Liberec, Antverpen, Leh, Sivas, Volfzberger, Omonija, CSKA Sofija, Zarja.

1. BRAGA
2. ZVEZDA
3. ŠEVA
4. DANDALK

Ovo bih ja voleo, ova dva zadnja i ne znam ko su lol.

A pošto nismo paća i nemamo sreće, garant nam dolazi ovo.

1. ARSENAL
2. ZVEZDA
3. MILAN
4. LIL